1421
1411
خب ردش های متنوعی هست عزیزم....با وردنه و برس خیلی خوب جواب میدن..همینطور چای داغ

اينجوري فايده نداره 

خب بايد قشنگ تعريف كني ببينم چه جوري با بورس و وردنه 

بابا من ناشي ام 😫😫😫😫😫

چاي داغغغغغغغ 🤭🤭🤭🤭

وقتی میپرسی چته میگم حالم خوب نیست ولی نمی‌دونم چمه نه اینکه واقعا ندونم ،میدونم ولی از گفتنش شرمسارم!از اینکه بگم بابت چی پشیمونم خجالت میکشم...از خوردن ضربه سنگین بابت محبت هام بگم یا از این بگم كه پند نگرفتم از این همه تجربه قبلی...با چه رویی بگم هنوز آدم نشدم؟!اینکه نمی‌دونم چمه یعنی دیگه خودمم خسته شدم از این دلیلای تکراری که حالمو می‌ریزه به هم و اشکاش سرازیر میشه از چشمام...یعنی خسته شدم دیگه بسه!یه قلب چقدر باید بگذره آخه تا بلاخره جنسش بشه سنگ!نشکنه دیگه اینقدر...
یه خسته نباشیدمیگم خدمتتون آقای استارتر،که همچنان بدون وقفه تاپیک میزنید واقعیتش برام سواله که شما ...

براي همه بيكار ها دعا كنيد

برامنم دعا كنيد مثل بعضيا انقدر جايگاه مهمي پيدا كنم كه فرصت اين كه حتي يك تاپيك بزنم هم نداشته باشم البته اين قدر هم كمه  

حتي فرصت فكر كردن به اين كه كي چند تا تاپيك مي زنه و جنسيتش چيه و چي كاره است و ... هم پيدا نكنم 

شما مؤمن هستيد حتما پيش خدا تقرب داريد و دُعاتون مي گيره

اينجوري فايده نداره  خب بايد قشنگ تعريف كني ببينم چه جوري با بورس و وردنه  بابا من ناشي ...

مثلا در حین شونه زدن موها م ازش یه سوال پرسبدم جواب نداد داشت فیلم نگاه میکرد منم با برس زدمش 

بیارم گفتم برو شام درست کن نرفت منم چایی رو روش ریختم

یا چنان نمای که هستی یا چنان باش که می نمایی☻

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

آخی،نایب الزیاره منم باشین لطفا     منم هفته دیگه میام انشالله،سالگردمادرمه،وبایدبهش سربز ...

به روی چشم.خدا مادرتون رو رحمت کنه.

پاسخگویی به سوالات شرعی.........بازار کربلا را ببین!خریداران میفروشند و فروشندگان می خرند....امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1390
مثلا در حین شونه زدن موها م ازش یه سوال پرسبدم جواب نداد داشت فیلم نگاه میکرد منم با برس زدمش  ...

اووووووم خووبه 

فكر كنم هر وقت دارم موهامو شونه ميكنم بايد ازش سوالامو بپرسم كه ابزار دستم باشه دچار كمبود امكانات نشم 🤔🤔🤔

بعد من زياد اهل چايي و كلا نوشيدني گرم نيستم به نظرت آبميوه و شربت يخ هم جواب ميده 🤔🤔🤔

وقتی میپرسی چته میگم حالم خوب نیست ولی نمی‌دونم چمه نه اینکه واقعا ندونم ،میدونم ولی از گفتنش شرمسارم!از اینکه بگم بابت چی پشیمونم خجالت میکشم...از خوردن ضربه سنگین بابت محبت هام بگم یا از این بگم كه پند نگرفتم از این همه تجربه قبلی...با چه رویی بگم هنوز آدم نشدم؟!اینکه نمی‌دونم چمه یعنی دیگه خودمم خسته شدم از این دلیلای تکراری که حالمو می‌ریزه به هم و اشکاش سرازیر میشه از چشمام...یعنی خسته شدم دیگه بسه!یه قلب چقدر باید بگذره آخه تا بلاخره جنسش بشه سنگ!نشکنه دیگه اینقدر...
اووووووم خووبه  فكر كنم هر وقت دارم موهامو شونه ميكنم بايد ازش سوالامو بپرسم كه ابزار دستم باش ...

خواهر از من می شنوی همیشه یه ابزار دم دستت باشه

شربت هم قبوله به شرط اینکه با پارچ پرتاب کنی 

من الان تو همین سنم و همش به مرگ فکر میکنم

برو روانپزشک

من رفتم و از فکر مرگ بیرون اومدم

هرچند که الان هم اصلا خوشبخت نیستم

ولی اگه نرفته بودم احتمال داشت خودکشی کنم

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
براي همه بيكار ها دعا كنيد برامنم دعا كنيد مثل بعضيا انقدر جايگاه مهمي پيدا كنم كه فرصت اين كه حتي ...

اِ...شما آقا هستید

من فکر کردم خانم هستید😁

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
خواهر از من می شنوی همیشه یه ابزار دم دستت باشه شربت هم قبوله به شرط اینکه با پارچ پرتاب کنی 

خدا خيرت بده تجربياتتو در اختيارم گذاشتي

هميشه مسلح راه ميرم تو خونه 😂😂🤣🤣😅🤣

باچه باچه 😃😃😃

1376
خواهر از من می شنوی همیشه یه ابزار دم دستت باشه شربت هم قبوله به شرط اینکه با پارچ پرتاب کنی 

خدا نكشت تو داروخانه ام پق زدم زير خنده خودمو مسلح تصور كردم تو ميدون جنگ 😂😂🤣🤣🤣🤣😅😅😅

خدا خيرت بده تجربياتتو در اختيارم گذاشتي هميشه مسلح راه ميرم تو خونه 😂😂🤣🤣😅🤣 باچه باچه 😃😃😃

آها یادم رفت..‌.اسپری حشره کش عالیه سه ثانیه ای جواب میده...تا گفت خواهرم یا مامانم اسپری کن تو صورتش 

خدا نكشت تو داروخانه ام پق زدم زير خنده خودمو مسلح تصور كردم تو ميدون جنگ 😂😂🤣🤣🤣🤣😅😅😅

منم دارم میخندم دخترم گریه میکنه میگه به منم بگو از چی میخندی😂😂😂

آها یادم رفت..‌.اسپری حشره کش عالیه سه ثانیه ای جواب میده...تا گفت خواهرم یا مامانم اسپری کن تو صورت ...

خوبه دمت گرم هر چي يادت اومد هر موقع شب بود بهم بگو خواهر 

آهان خوبه از اين حشره كش ها برقي اونا چي به نظرت جواب ميده بزنمش با اونا 😐😐😐

اول اسپري ميزنم اگر از جاري هم گفته بود كه با اونمم بزنمش نظرت 🤔

1387
منم دارم میخندم دخترم گریه میکنه میگه به منم بگو از چی میخندی😂😂😂

جاااان خدا ببخشش 

دخترتون چند سالشه ؟

خوبه دمت گرم هر چي يادت اومد هر موقع شب بود بهم بگو خواهر  آهان خوبه از اين حشره كش ها برقي او ...

همین اسپریا خوب جواب میدن تا دوروز بیهوش میشه اگه عمق فاجعه زیاد بود به محض بهوش اومدنش دوباره بپاش مجدد بیهوشش کن

1391