2703
2553

همه شو میداد هم مرحله ای هم جامع؛ بعدم اونی که توی مدرسه میگیرن با بیرون فرقی نداره که،به این ربط داره که مدرسه گروهی ثبت نام کنه یا خودت شخصی بکنی وگرنه سوالاش یکیه،اون توی مدرسه میداد

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸
همه شو میداد هم مرحله ای هم جامع؛ بعدم اونی که توی مدرسه میگیرن با بیرون فرقی نداره که،به این ربط دا ...

واقعا ممنون خیلی کمکم کردی.. رشتشون انسانی بود؟.. مدرسه عادی میرفتن یا نمونه دولتی؟ 

تو انتهای تمام افکار منی😻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
حرف تو یه مقدار بی ربط بود یعنی چی؟؟؟

ایشون اشتباه متوجه شدن... عزیزم یه سوال.. اگه آزمون سنجش بخوام شرکت کنم بهم برنامه هم میدن که چجوری بخونم؟.. چون قلم چی برنامه راهبردی میده.. سنجشم میده؟ 

گزینه دو برم بنظرتون رتبم خوب میشه؟ 

اره اگه طبق بودجه بندیش خوب بخونی حتما میتونی کیفیت سوالای گزینه دو تو رشته ی انسانی از تجربی و ریاضیش بالاتره رتبه برترم تو انسانی زیاد داشته

واقعا ممنون خیلی کمکم کردی.. رشتشون انسانی بود؟.. مدرسه عادی میرفتن یا نمونه دولتی؟ 

بله انسانی، مدرسه عادی ولی خوب،یعنی نمونه دولتی یا فرزانگان نبود ولی بین مدرسه های عادی سطح خوبی داشت، بعد یه چیزی که این دوست من میگه ماثر بوده براش مرور و تکرار فراوونه،میگه نزدیک کنکور تست های کنکورهای سالهای پیش رو ۲۰۰ بار میزده(یعنی خیلی زیاد)

اره اگه طبق بودجه بندیش خوب بخونی حتما میتونی کیفیت سوالای گزینه دو تو رشته ی انسانی از تجربی و ریاض ...

مرسی عشقم.. کتاب تست خوب واسه درسای تخصصیم میخواستم.. میتونی کمکم کنی؟ 

2714

به نظرم قلمچی بده چون هم دو هفته یه باره و مجبوری تند تند بخونی و به برنامه برسی.هم یه پشتیبان زنگت میزنه مجبور به درس خوندن میشی.هم کلا یکم از سطح کنکور بالاتر باشه بهتره چون اونوقت کنکورتم خوب میدی.فقط بعد از عید سنجش رو هم شرکت کن

گزینه دو سه هفته یه باره و اینکه جامع آماریش پایین تره و شنیدم بیشتر سطح کتابه تا کنکور

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
بله انسانی، مدرسه عادی ولی خوب،یعنی نمونه دولتی یا فرزانگان نبود ولی بین مدرسه های عادی سطح خوبی داش ...

قبلا مدرسه ما آزمون سنجش برگزار می‌کرد من شرکت نکردم ولی دقت کردم دیدم اصلا برنامه راهبردی به بچه ها نمیدن که از رو اون بودجه بندی کنن بخونن درسته این؟ 

به نظرم قلمچی بده چون هم دو هفته یه باره و مجبوری تند تند بخونی و به برنامه برسی.هم یه پشتیبان زنگت ...

شما خودتون تجربه گزینه دو رو داشتین؟.. اینو اولین بار از شما شنیدم که میگین سوالاش در سطح کتابه.. سوالای گزینه دو رو خیلی از مشاورا تاییدش میکنن که مشابه کنکوره

سنجش یه جدول داره توش بودجه بندی آزمون رو نوشته که مثلا مرحله ۱ عربی پیش درس ۱و۲ میاد ولی دیگه برنامه روزانه و هفتگی و اینا اگه منظورته نه نداره

2706