1421
1411

کدومش از همه بهتره و از همه مهم تر کدومش تشابه سوالاتش بیشتره با کنکور؟.. کدومو برم رتبم زیر هزار میشه؟.. انسانیم 

تو انتهای تمام افکار منی😻

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401

قلم چی یکم اذیت میکنن همش یه پشتیبان زنگ میزنه باید پاسخگو باشی براش من که دوست ندارم،به نظرم سنجش خوبه یکی از دوستای من تک رقمی شد سنجش میداد

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸
1376
قلمچی شرکت کننده هاش بیشترن, بهترمیتونی خودتوبسنجی. 

اصلا جامعه آماری واسم مهم نیس.. فقط و فقط سوالات مشابه کنکور رو داشته باشه

انسانی خودت تو خونه خوب بخونی آزمونم ندی رتبت زیر هزار میشه من ریاضی بودم هیچیم از درسای انسانی نخون ...

بالاخره باید رو تست زدن کار کنم دیگه

قلم چی یکم اذیت میکنن همش یه پشتیبان زنگ میزنه باید پاسخگو باشی براش من که دوست ندارم،به نظرم سنجش خ ...

واقعا؟ فقط جامع هاش یا کلش؟.. جامع رو تو مدرسه ام ازمون میگیرن.. دوستت همونی رو میرف که تو مدرسه ها هست یا بیرون از مدرسه؟ 

1396

همه شو میداد هم مرحله ای هم جامع؛ بعدم اونی که توی مدرسه میگیرن با بیرون فرقی نداره که،به این ربط داره که مدرسه گروهی ثبت نام کنه یا خودت شخصی بکنی وگرنه سوالاش یکیه،اون توی مدرسه میداد

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸
همه شو میداد هم مرحله ای هم جامع؛ بعدم اونی که توی مدرسه میگیرن با بیرون فرقی نداره که،به این ربط دا ...

واقعا ممنون خیلی کمکم کردی.. رشتشون انسانی بود؟.. مدرسه عادی میرفتن یا نمونه دولتی؟ 

حرف تو یه مقدار بی ربط بود یعنی چی؟؟؟

ایشون اشتباه متوجه شدن... عزیزم یه سوال.. اگه آزمون سنجش بخوام شرکت کنم بهم برنامه هم میدن که چجوری بخونم؟.. چون قلم چی برنامه راهبردی میده.. سنجشم میده؟ 

1391