2737
2734
عنوان

خانمامیشه بیاین

77 بازدید | 17 پست

گوشت گوسفندخریده بودیم سه روزبالای یخچال گذاشتم نذاشتم فریزربعدکه آوردم فریزش کنم یکم بوی لاشه گرفته بودولی خیلی کم یعنی ازنزدیک که بوش میکردی اینطوربودالانم دوهفته هست فریزش کردم حالانمیدونم بخوریمش یانه مسموم نمیشیماگه میدونیدکمک کنیدتوروخدازیادم بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

با توجه به قیمت گوشت حتی اگه مسموم باشه هم باید بخوریدش خرج دوا دکترش کمتر میشه 🤪🤣🤣

شوخی کردم استارتر ، عزیزم یه غذا باهاش درست کن ببین مزه اش چطوری میشه ، هرچند بنظر من مشکلی پیش نمیاد 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

سر خودمو بزنم تو دیوار 😑چجوری گوشتو این همه میزارین تو یخچال اصا یخچال بوی گوشت میگیره بدتون نمیاد؟مگ چقد وقت میگیره بسته بندیش من باشم دلم نمیکشه 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

خب چرا زو تر فریزش نکردی ولی فکر نکنم هم تو یخچالم مشکلی پیش دمده باشه

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

سه روز زیاده که.....اگه رنگش تغییر نکرده مشکلی نیست

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2706