2737
2734

نمیشه مگر بری سازمان سنجشدرخواست بدی رفع محرومیتت کنن

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان دانشگاه میری؟اگه میری باید حداقل ۲یا ۴ترم(مطمئن نیستم کدوم درسته) گذرونده باشی تا بتونی انصراف بدی.پولم باید بدی.انصرافتم تا بهمن باید تموم شه و فقط همون یک سال فرصت داری کنکور بدی دوباره برای روزانه

الان دانشگاه میری؟اگه میری باید حداقل ۲یا ۴ترم(مطمئن نیستم کدوم درسته) گذرونده باشی تا بتونی انصراف ...

اما اگه انتخاب رشته کردی و امسال قراره ترم اولت باشه و بخوای انصراف بدی تا دوسال محروم از کنکور میشی.تاپارسال اینطور بود قانون الان نمیدونم تغییرکرده یا نه

2738
اما اگه انتخاب رشته کردی و امسال قراره ترم اولت باشه و بخوای انصراف بدی تا دوسال محروم از کنکور میشی ...

واسه داداشم،مهندسی کامپیوترمیخونه امسال ترم ۵

میخواد زبان کنکور۹۹ شرکت کنه واسه تربیت معلم

میخواد بدونه که امسال تا قبل عید باید انصراف بده یا نه میتونه وایسه وکنکور بده جوابش که اومد اگه قبول شده باشه انصراف بده

کلیییییییی برنامه دارم واسه آینده.خداجونم به امید تو
واسه داداشم،مهندسی کامپیوترمیخونه امسال ترم ۵ میخواد زبان کنکور۹۹ شرکت کنه واسه تربیت معلم میخواد ...

اگه دانشجوی روزانه باشی حداقل باید تا 25 اسفند انصراف داده باشی 

مثلا 25 اسفند 97 درخواست انصراف از تحصیل بدی تا بتونی کنکور 98 شرکت کنی