2733
2734
عنوان

سلام یه لحظه بیاید

88 بازدید | 16 پست

دکترم برام سونو واژینال نوشته تا اندزه فولیکولام بررسی بشه سوالم اینه چرا سونو واژینال نوشته مگه سونو شکمی تشخیص نمیده؟

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درد که نداره؟دردش به اندازه عکس رنگی رحم هست؟

نه تااون حل درد نداره خصوصااگه سونوخوب بری ژل میزنن اصلا درد نداره فقط نترس و خودت رونباید سفت بگیری مثل امپول شل کن 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2738
نه تااون حل درد نداره خصوصااگه سونوخوب بری ژل میزنن اصلا درد نداره فقط نترس و خودت رونباید سفت بگیری ...

آهان مرسی از راهنماییت من خیلی جخالتیم فقط روم نمیشه برم با اینکه چند بار معاینه شدم و عکس رنگی گرفتم ولی بازم خجالت میکشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آهان مرسی از راهنماییت من خیلی جخالتیم فقط روم نمیشه برم با اینکه چند بار معاینه شدم و عکس رنگی گرفت ...

نگران نباس برو سونو ک خانم باشه اصولا نور کم داره اتاق سونو خجالت نداره عزیزم روزی ده تا سونو واژینال دارن هواسش پی کارخودشه 

نگران نباس برو سونو ک خانم باشه اصولا نور کم داره اتاق سونو خجالت نداره عزیزم روزی ده تا سونو واژینا ...

اوکی فقط یه سوال دیگه من عکس رنگی هم انجام دادم هچیم نرمال بود هم رحمم و هم لوله هام باز بود ممکنه تو سونو بگه رحمم طبیعی نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوکی فقط یه سوال دیگه من عکس رنگی هم انجام دادم هچیم نرمال بود هم رحمم و هم لوله هام باز بود ممکنه ت ...

نه چرابگه طبیعی نیست این برای اندازه فولیکول نوشته که بهت بگه فولیکولات کی بالغ میشن ودقیقا چ روزایی اقدام کنی ک شانس بارداریت بیشتر بشه 

2706