2410
2553
عنوان

چکارکنم عمیق بخونم

96 بازدید | 27 پست

درس خوندن عمیق تلاش کردم ولی فکرم مشغوله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من خودم مثلا وقتی معلم بهمون درس میده یا وقتی میخواد بپرسه ٣ یا ٤ بار درسو میخونم بعد واسه اینکه مطمعا بشم نمونه سوال هم حل میکنم واسه قلمچی هم کلییی تست میزنم پاسخنامه هم کامل میخونم تستا هم ٤ ٥ بار از روشون میخونم بعد دیگه وقتی امتحان پایانی هست همه رو بلدم حتی اگه نخونم هم حداااقل ١٨ میگیرم چون از همون اول با دقت کامل خوندم

در من یک تيمارستان وجود دارد، یک تيمارستان با هفتاد تخت خواب، هفتاد تخت خواب با هفتاد دیوانه و سخت‌ترین کار دنیا را من میکنم زمانی که از من می‌پرسند خوبی؟! و من باید یک تيمارستان هفتاد تخته خوابی را آرام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم..                                                            یک عدد کنکوری بدبخت💔 میشه برا قبولیم یدونه صلوات بفرستی؟! 💚❤️
چجوری تاحالا تمرکز درسی نداشتم

اکه به درس واقعااا علاقه داشتی باشی یجوری توش غرق میشی که نگو تا به خودت میایی میبینی ٤ ٥ ساعت گذشته

در من یک تيمارستان وجود دارد، یک تيمارستان با هفتاد تخت خواب، هفتاد تخت خواب با هفتاد دیوانه و سخت‌ترین کار دنیا را من میکنم زمانی که از من می‌پرسند خوبی؟! و من باید یک تيمارستان هفتاد تخته خوابی را آرام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم..                                                            یک عدد کنکوری بدبخت💔 میشه برا قبولیم یدونه صلوات بفرستی؟! 💚❤️
من خودم مثلا وقتی معلم بهمون درس میده یا وقتی میخواد بپرسه ٣ یا ٤ بار درسو میخونم بعد واسه اینکه مطم ...

ترازتون چقدره؟

سخت نیست خوندن پاسخنامه

چند ساعت درس میخونید

کلاس چندم میری ?

رشتت چیه?

2714
اکه به درس واقعااا علاقه داشتی باشی یجوری توش غرق میشی که نگو تا به خودت میایی میبینی ٤ ٥ ساعت گذشته

علاقه دارم حوصله نه ادم تنبلی هستم مشکلم همینه

ترازتون چقدره؟ سخت نیست خوندن پاسخنامه چند ساعت درس میخونید

گاهی وقتا ٦ و خورده ای گاهی وقتا هم ٥٩٠٠ یا ٥٨٠٠

میانگین در هفته ٥.٥ یا ٦ ساعت

من خودم مثلا وقتی معلم بهمون درس میده یا وقتی میخواد بپرسه ٣ یا ٤ بار درسو میخونم بعد واسه اینکه مطم ...

تلگراتلگر

تل و واتس اپ نداشته باش. فیلم نبین.با  دوستایی که حاشیه زیاد دارن کات کن. پای درد دل کسی نشین.  وارد ارتباط عاطفی با کسی نشو. با عشق درس بخون، برا اینکه داری مطلب جدید یاد میگیری درس بخون و لذت ببر ، برا نمره و کنکور درس نخون. دیگه هم نی نی سایت نیا.

علاقه دارم حوصله نه ادم تنبلی هستم مشکلم همینه

منم گاهی وقتا اینجوری میشم ولی خب خود به خود درست میشم

گاهی وقتا ٦ و خورده ای گاهی وقتا هم ٥٩٠٠ یا ٥٨٠٠ میانگین در هفته ٥.٥ یا ٦ ساعت

خدای من اینقدر کم میخونید رمز موفقییتتون چیه

تلگراتلگر تل و واتس اپ نداشته باش. فیلم نبین.با  دوستایی که حاشیه زیاد دارن کات کن. پای درد دل ...

مرسی قلب توننی میام برای مشکلات درسیم

2706