2726
عنوان

دردلای یک دختر زشت

| مشاهده متن کامل بحث + 15399 بازدید | 94 پست
❤❤❤

😗

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
ممنون گلم

فدات عزیزممم🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین دوستم اگر زشت ترین آدم روی زمینم باشی که صدردصد نیستی  فقط کافیه اعتماد بنفس داشته باشی ...این تفکرو بنداز دور که همه چی ظاهره...تو تنها چیزی که نداری عزت نفس و اعتماد بنفس هست ...تو وقتی آدمی باشی با n تا ویژگی خوب دیگه ظاهرت اهمیتی نخواهد داشت ...دانشتو بالا ببر ....تو جمع ها شرکت کن نظر بده خودت کم کم دستت میاد ظاهر اهمیت چندانی نداره

راستش هردکتری بگی تو شهر و استانم رفتم رژیم گرفتم بعده مدتی ول کردم  الان فقط کالری شماری میکن ...

منم تو ۶ ماه خیلی چاق شدم فقط بخاطر شرایط روحی بدی که داشتم رژیم ولش کردم الان ۲۰ کیلو زیاد کردم موندم چه کنم😔😔

ازکالری شماری کرفس استفاده میکنی؟

2728

خب تحصیلاتت چیه؟ 

درست را ادامه بده و اونقدر متخصص شو که ظاهرت مهم نباشه بعد اگر بازم این ظاهر برای خودت مهم بود اونوقت عمل کن. ولی مطمئنم زشت نیستی من بیست سالم بود از این بلاها سر خودم آوردم فکر می کردم همه عالم و آدم خوشگلن جز من 

الان از این ور بوم پس افتادم شدم خودشیفته 😂😂😂😂

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

دعا کن عاقبت بخیر شی

جون هم غلام سیاه امام حسین علیه السلام بود، نه تنها زیبا نبود، بدنش هم بدبو بود. اما عاقبتش بخیر شد.خوش بسعادتش

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
ای خدا😭 غذا😭

😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غصه*

عزیزم اینجوری نگو همه زیبا هستن

مهم اینکه حداقل یکی هست که ما همه رو دوس داره

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

هیچکس زشت نیست فقط آدما باهم تفاوت دارن، همین تفاوت هست که دنیارو قشنگ کرده

ببین اونایی که همه یه مدل عمل زیبایی کردن و همه شبیه هم شدن، بنظرت زیبان؟ نه اصلا. خیلیم خسته کنندس نگا کردن بهشون

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2706