2737
2734
عنوان

دوستانی که این ماه با کلومیفن اقدام میکنید بیاید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 162 پست
ان شالله هردو نتیجه بگیریم...شما چندم باید بری سونو....چندوقته اقدامی

من سه شنبه میرم ایشالا. میشه روز ۱۳ سیکلم

من از عید پارسال پیشگیری نداشتم ولی تقریبا یک ساله که جدی اقدام میکنم

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شالله زوووود نتیجه بگیری

همینطور شما عزیزم

ایشالا ماه دیگه هردو خبر بارداری مونو رسما منتشر کنیم 😁😁

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2728
یه ساعت دیگه باید برم سونو استرس دارم😢😢😢😢

عزیزم نگران نباش

به این فکرکن که همه چیز تو دایره اراده الهی اتفاق میفته. هرچی اون بخواد همون میشه.

بخاطر دردش😢

وای از دست تو   منو باش دارم کلی فلسفه میچینم  

اصلا درد نداره اگر خودتو خوب شل کنی

2738
رفتم سونو گفت عالی....نوزده و هجده و شونزده و پونزده....امپول هم گفت نیاز نیست بزنی...ولی گفت سرخود ...

وای عزیزم چقدر خوشحال شدم. کلی برات دعا کردم. قشنگ اقدامتو بکن ایشالا این ماه نتیجه بگیری

آره منم امروز بعد کارم میرم حدودای ساعت 4

دعا کن مال منم خوب باشه. یا حداقل کیست نباشه یه وقت

سلام بانو چیشدددددد

سلام تارا جون

منم یه دونه فولی ۱۷ داشتم. خیلی خوشحالم تا حالا نداشتم🤣

احتمالا فردا آمپول بزنم. 

خداجوووووووون عاقبت این فولی هارو به خیر کن امیدمون رو ناامید نکن

من دیروز شروع پریم بود با اینکه لتروزول مصرف کردم.

دکتر این ماه کلومیفن تجویز کرد شبی دوتا 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
2706