2733
2734
عنوان

دوستانی که این ماه با کلومیفن اقدام میکنید بیاید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 162 پست
دلارام جون شما با کلومیفن باردار شدی؟؟؟

بله ی دوره خوردم ۲قلو باردارم😍تنبلی تخمدان داشتم

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
منم این ماه کلومیفن خوردم..از روز ۵سیکل تا ۹،روزی دو تا.روز دهم هم رفتم سونو ۱۹و۱۶فولیکول داشتم فردا ...

بنظرم سایز فولیکولات خیلی خوب بوده امپولم که زدی دیگه ازاد میشه ایشالا نمیمونه که کیست بشه نگران نباش

وای فکرکن دوقلو بشی

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هردو باهم؟؟ چجور میخوری اونوقت؟ سونو رفتی نیمه سیکلت؟

از روز 3 پری 2 تا کلومیفن بعلاوه 2 تا لتروزول تا روز 5 بعد روز 12 هم اچ سی جی دو دوره قبل که باردار نشدم این دوره هم نمیدونم

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.
انشاالله که نمیشهو. من روز 12 زدم. با این دوره 3 دوره هست که قرص میخورم 

قبلا جواب نداده بود برات؟

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2731
انشاالله که نمیشهو. من روز 12 زدم. با این دوره 3 دوره هست که قرص میخورم 

انشالله عزیزمـ.والا نمیدونم ک سه روزه زیر شکمم تیر میکشه دیگ تخمک گذاری سه روز طول نمیکشه ک😐

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊
بله ی دوره خوردم ۲قلو باردارم😍تنبلی تخمدان داشتم

مبارکت باشه عزیزم

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.
جدی؟میگم ممکنه کسی hcgبزنه ولی فولیش آزاد نشه کیست شه؟

کلا که با این قرصا احتمالا کیست هست ولی کمه احتمالش

مخصوصا وقتی امپول میزنی خیالت راحت تره

بعدم کلا فوقش کیست بشه خودش دفع میشه اکثرا یا نهایتا با یه دوره قرص پیشگیری دفع میشه

من اون دفعه کیست ۳۰ میل داشتم خودش دفع شد قرصم نخوردم

2738
وا خب یکی  سالمه بچه دار نمیشه   نه تخمدان پلی کیستیک داره نه تنبلی  نه  مشکلاتی ...

اگر مشکلی نیست که نمیدن . من خودم پلی کیستیک بودم

با همون باردار شدی؟ فولیکولت چند بود؟

اره با کلومیفن باردار شدم،خبر از فولیکولام ندارم،اخه بعدش نرفتم سونو

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
انشالله عزیزمـ.والا نمیدونم ک سه روزه زیر شکمم تیر میکشه دیگ تخمک گذاری سه روز طول نمیکشه ک😐

منم درد دارم. سونو نرفتم نمیدونم چه خبره شاید کیست شده باشه نمیدونم

از روز 3 پری 2 تا کلومیفن بعلاوه 2 تا لتروزول تا روز 5 بعد روز 12 هم اچ سی جی دو دوره قبل که باردار ...

ان شاالله که این ماه جواب میگیری بهش فکرنکن اصلا

ماه های پیش اصلا رشد نداشت فولیکولت؟

من این ماه قراره برم عکس رنگی خیلی میترسم😫

اصلا نترس اگه بسته باشه باز میشه.

2706