2703
2553

سلام دوستان

من خودم یک ساله اقدامم

یه دور لتروزول خوردم 

دو دور کلومیفن

این ماهم دارم کلومیفن میخورم روز ۷ سیکلم

یه بار شبی یکی خوردم جواب نداد شبی دوتا خوردم کیست ۳۰ میل شد حالا این ماه شب اول دوتا خوردم شب های بعد یکی و نصفی

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

من بر خلاف دفعات قبل این بار یه کم تخمدان هام درد میکنه با اینکه روز ۷ سیکلم تازه

میترسم کیست شه بازم

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت سر خود میخوری؟؟

من دکتر بهم داد،شب ۳پری،شبی ۲تا،۵شب

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2456

سلام گلبرگ جون منم اقدامی هستم این ماه با کلومیفن و لتروزول , اواسط سیکلمم

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.

منم این ماه کلومیفن خوردم..از روز ۵سیکل تا ۹،روزی دو تا.روز دهم هم رفتم سونو ۱۹و۱۶فولیکول داشتم فرداش hcg زدم دیگ نمیدونم آزاد شده یا ن ولی سه روزه زدم ولی شکمم بدجور درد میکنه.میترسم کیست بشه

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊
خودت سر خود میخوری؟؟ من دکتر بهم داد،شب ۳پری،شبی ۲تا،۵شب

دلارام جون شما با کلومیفن باردار شدی؟؟؟

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.
2714

نه عزیزم تحت نظر دکترم. خودمم دکتر داروسازم

ولی اصلا دوست نداشتم بخورم به اصرار همسری خوردم

با همون باردار شدی؟ فولیکولت چند بود؟

منم این ماه کلومیفن خوردم..از روز ۵سیکل تا ۹،روزی دو تا.روز دهم هم رفتم سونو ۱۹و۱۶فولیکول داشتم فردا ...

انشاالله که نمیشهو. من روز 12 زدم. با این دوره 3 دوره هست که قرص میخورم 

سلام گلبرگ جون منم اقدامی هستم این ماه با کلومیفن و لتروزول , اواسط سیکلمم

هردو باهم؟؟ چجور میخوری اونوقت؟ سونو رفتی نیمه سیکلت؟

نه عزیزم تحت نظر دکترم. خودمم دکتر داروسازم ولی اصلا دوست نداشتم بخورم به اصرار همسری خوردم

جدی؟میگم ممکنه کسی hcgبزنه ولی فولیش آزاد نشه کیست شه؟

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊
منم دقیقا وسط سیکلم.فولیات چند بودن؟

من دکترم سونو ننوشته بود. نرفتم

وا خب یکی  سالمه بچه دار نمیشه   نه تخمدان پلی کیستیک داره نه تنبلی  نه  مشکلاتی دیگه

چرا بیخودی  الکی  اینارو  بخوریم    این دکترام  بیخودی  میدن 

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2706