1428
1389
عنوان

دوستانی که این ماه با کلومیفن اقدام میکنید بیاید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 152 پست
خخخ خو چیکار کنم بخدا خسته ام از دکتر....هفت ساله منتظرم....هفت تا ده روز بعدازاتمام قرص؟؟؟بانو اشتب ...

۵ تا ۱۰ روز 

کلا شما قرصت تموم میشه برو اقدام کن

رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین. خداوندا به من فرزندی صالح عطا کن و او را از پرهیزگاران قرار ده.
باید اول برم امپول بزنم 

شما شنبه که میری سونو میشه روز ۱۱ درسته؟

بنظرم اگر سایز فولی هات بالای ۱۸ بود همون شب بزن اما اگر بین ۱۲ تا ۱۸ بود بزار سه روز بعدش برن امپولو

اقدامت که کلا داشته باش

رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین. خداوندا به من فرزندی صالح عطا کن و او را از پرهیزگاران قرار ده.

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

عزیزم سونو رو چند پریت دادی؟

۱۲

دریافته ام که یک انسان تنها زمانی حق دارد به انسانی دیگر از بالا به پائین چشم بدوزد که ناگزیراست او را یاری رساند تا روی پای خود بایستد.
1390
واقعا با کلومفین میشه دوقلو باردار شد من خیلی دوقلو دوست دارم 

بله،اما صد در صد نیست،

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه با یه صلوات تو راهیامو مهمون کنی ♥️
شما شنبه که میری سونو میشه روز ۱۱ درسته؟ بنظرم اگر سایز فولی هات بالای ۱۸ بود همون شب بزن اما اگر ب ...

چقد دردمیکنن تخمدونام...امشب شب اخر بود ک قرصا رو خوردم...این چهارروز درد نداشتم😢

چقد دردمیکنن تخمدونام...امشب شب اخر بود ک قرصا رو خوردم...این چهارروز درد نداشتم😢

ان شاالله بخاطر نتیجه خوب باشه دردت. منم یه کم درد دارم و خیلی داغ شده زیر دلم. ببخشید ترشحات هم دارم که قبلا این موقع سیکل نداشتم اصلا

توکل به خدا 

ولی دیگه بدون مشورت دکتر نکن اینکارو بلا

1394
ان شالله هردو نتیجه بگیریم...شما چندم باید بری سونو....چندوقته اقدامی

من سه شنبه میرم ایشالا. میشه روز ۱۳ سیکلم

من از عید پارسال پیشگیری نداشتم ولی تقریبا یک ساله که جدی اقدام میکنم

ان شالله زوووود نتیجه بگیری

همینطور شما عزیزم

ایشالا ماه دیگه هردو خبر بارداری مونو رسما منتشر کنیم 😁😁

یه ساعت دیگه باید برم سونو استرس دارم😢😢😢😢

عزیزم نگران نباش

به این فکرکن که همه چیز تو دایره اراده الهی اتفاق میفته. هرچی اون بخواد همون میشه.

1396
بخاطر دردش😢

وای از دست تو   منو باش دارم کلی فلسفه میچینم  

اصلا درد نداره اگر خودتو خوب شل کنی

1364