1421
1389

سلام دوستان

من خودم یک ساله اقدامم

یه دور لتروزول خوردم 

دو دور کلومیفن

این ماهم دارم کلومیفن میخورم روز ۷ سیکلم

یه بار شبی یکی خوردم جواب نداد شبی دوتا خوردم کیست ۳۰ میل شد حالا این ماه شب اول دوتا خوردم شب های بعد یکی و نصفی

رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین. خداوندا به من فرزندی صالح عطا کن و او را از پرهیزگاران قرار ده.

من بر خلاف دفعات قبل این بار یه کم تخمدان هام درد میکنه با اینکه روز ۷ سیکلم تازه

میترسم کیست شه بازم

رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین. خداوندا به من فرزندی صالح عطا کن و او را از پرهیزگاران قرار ده.

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1401

منم این ماه کلومیفن خوردم..از روز ۵سیکل تا ۹،روزی دو تا.روز دهم هم رفتم سونو ۱۹و۱۶فولیکول داشتم فرداش hcg زدم دیگ نمیدونم آزاد شده یا ن ولی سه روزه زدم ولی شکمم بدجور درد میکنه.میترسم کیست بشه

میترسم از کسانی که از خدا نمیترسند....
خودت سر خود میخوری؟؟ من دکتر بهم داد،شب ۳پری،شبی ۲تا،۵شب

نه عزیزم تحت نظر دکترم. خودمم دکتر داروسازم

ولی اصلا دوست نداشتم بخورم به اصرار همسری خوردم

خودت سر خود میخوری؟؟ من دکتر بهم داد،شب ۳پری،شبی ۲تا،۵شب

با همون باردار شدی؟ فولیکولت چند بود؟

1394
سلام گلبرگ جون منم اقدامی هستم این ماه با کلومیفن و لتروزول , اواسط سیکلمم

هردو باهم؟؟ چجور میخوری اونوقت؟ سونو رفتی نیمه سیکلت؟

نه عزیزم تحت نظر دکترم. خودمم دکتر داروسازم ولی اصلا دوست نداشتم بخورم به اصرار همسری خوردم

جدی؟میگم ممکنه کسی hcgبزنه ولی فولیش آزاد نشه کیست شه؟

وا خب یکی  سالمه بچه دار نمیشه   نه تخمدان پلی کیستیک داره نه تنبلی  نه  مشکلاتی دیگه

چرا بیخودی  الکی  اینارو  بخوریم    این دکترام  بیخودی  میدن 

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
1387
دلارام جون شما با کلومیفن باردار شدی؟؟؟

بله ی دوره خوردم ۲قلو باردارم😍تنبلی تخمدان داشتم

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه با یه صلوات تو راهیامو مهمون کنی ♥️
منم این ماه کلومیفن خوردم..از روز ۵سیکل تا ۹،روزی دو تا.روز دهم هم رفتم سونو ۱۹و۱۶فولیکول داشتم فردا ...

بنظرم سایز فولیکولات خیلی خوب بوده امپولم که زدی دیگه ازاد میشه ایشالا نمیمونه که کیست بشه نگران نباش

وای فکرکن دوقلو بشی

انشاالله که نمیشهو. من روز 12 زدم. با این دوره 3 دوره هست که قرص میخورم 

قبلا جواب نداده بود برات؟

انشاالله که نمیشهو. من روز 12 زدم. با این دوره 3 دوره هست که قرص میخورم 

انشالله عزیزمـ.والا نمیدونم ک سه روزه زیر شکمم تیر میکشه دیگ تخمک گذاری سه روز طول نمیکشه ک😐

1364