2726

ممنون از همگی

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سفیداب مخصوصه پوست بزن ب تیره گی هاا قشنگ سفید میشه ی هفته ای من دوماهه استفاده میکنم

روشور همونه؟ بعد مگه فرق داره مخصوص پوست

هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

به عطاری بگیم سفیداب مخصوص پوست؟ پس این سفیدابا ک داریم چیه ؟

اون برای روشوله ، سفت هستن اونا

اینجا ی عطاریه سفیدابای مکعبی شکل داره من پنج تومن میخرم

عالیه برای رفع تیرگی

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
اون برای روشوله ، سفت هستن اونا اینجا ی عطاریه سفیدابای مکعبی شکل داره من پنج تومن میخرم عالیه برا ...

بعد عزیزم دائمی یا مثلا دوباره استفاده نکردی تیره میشه‌؟چطور بزنم همینطوری عین صابون استفاده کنم؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
صورتت رو با آب سرد بشور تا منافذت بسته تر شن. و برای تیرگی جوش شیرین و لیمو ترش قاطی کن بزن

مرسی دوست خوشگلم😘

بعد عزیزم دائمی یا مثلا دوباره استفاده نکردی تیره میشه‌؟چطور بزنم همینطوری عین صابون استفاده کنم؟

ن ب حالته اول برنمیگرده

ولی اگه مداوم استفاده کنی بهتره 

سفیدیش بیشتر میشه😊

ی کوچولو اب بزن ب اون سفیداب ک نرم بشه

بعد بکش ب جاهای تیره ، زمان بده پنج الی ده دیقه بمونه بعد بشور

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
ن ب حالته اول برنمیگرده ولی اگه مداوم استفاده کنی بهتره  سفیدیش بیشتر میشه😊 ی کوچولو اب بزن ...

مرسی دوست قشنگم واسه حاجتت صلوات میفرستم .خیلی لطف کردی😘😘😘😘