2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بایودرما حدود ۱۲ ساله چون لک نمیاره

یه بار پریم استفاده کردم سر دوهفته کلی لک آورد

آنگاه که لیاقت دریافت خدا را در خویش داشته باشی ، بدان که او به هزاران شیوه در تو تجلی خواهد کرد.
2728

من تو کرم پودرم صد افتاب داره . کرم پودر و صدافتاب مک 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

سی گل.۵۰تومن

خیلی سبکه و پوشش دهی خوبی داره

رنگشم عین رنگ پوستمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

کرم پودرم ضد آفتاب هم داره اس پی افش ۵۰ هست

ضد جوش هم هست کاورش هم عااااالی

مارکش بیزانس ۹۸ تومن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
بایودرما حدود ۱۲ ساله چون لک نمیاره یه بار پریم استفاده کردم سر دوهفته کلی لک آورد

عزیزم برق نمیزنه؟بعد واسه ی پوست چرب خوبه؟واینکه سبکه؟

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
ضدافتاب ضد آکنه رنگی پریم . جوش نمیزنم سبکه برق نمیزنه خوب محافظت میکنه . حدود ۶۰ 

پوشش کرم پودری داره؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706