1363
1411

هانیه

وقتی که آمدی🚶‍♂️... 🍁🍂آبان🍁🍂 بود🌹...⚘اردیبهشت🌿🌹 که شد   ... میوه ی🍓عشقت💕 هم فرا رسید...تو همان 🌼بهار نارنجی 🌼...کمی 🍁پاییزی تر🍁 کمیعاشقانه تر❤         امضام داستان زندگی منه...آذر ماهیه.آبان اومد خاستگاری.اردیبهشت عقد کردیم

خوده فاطمه

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

محدثه

یکم دیگه برام صلوات بفرستی به ارزوم می رسم😍 پدر بزرگ خوبم روحت شاد صلواتیا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست
1394
1403

هانیه لقب حضرت زهرا نیست

حانیه هست که اسم دختر منم هست💖

ریحانه رو هم خیلی دوست دارم

مُهری از مِهر حسین(ع) حک شده بر یاقوت دلم،،،،،، از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤ السلام علیک یا اباعبدالله المظلوم❤ الی متی احار فیک یا مولای یا صاحب الزمان❤❤❤این یک حقیقت است که بی تو، بهار من....بایدچهار فصل زمان را خزان نوشت.      #منتقموالحسین انصارالمهدی  #اربعین_مقدمه_ظهور                     ما کجاییم و ملامت گر بیکار کجا!!!!

Hawrae 

حورا

به معنی حوریه ای به شکل انسان

انتخاب کردم برای دخمل ایندم ان شاالله،ریحانه هم دوست دارم

بارالها،‌نلغزان‌قلب‌های‌مارا‌بعد‌ازآنکه‌هدایتمان‌کردی💙

ریحانه

مطهره

حانیه

کوثر

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
1364