2733
2734
عنوان

قرص فارماتون و ولوومن

416 بازدید | 7 پست

خانومااا کسی تجربه ی مصرف قرص ولوومن و فارماتون رو داره؟ خیلی شنیدم ک مصرف مداومش برای پوست و زیبایی تاثیر فوق العاده ای داره البته نوع خارجی

نه مصرف مداوم هر چیزی خوب نیست مخصوصا ویتامین ها

اندازه داره

فارماتون هم معده رو اذیت میکنه

برا پوست و مو زینک پلاس بخورید اونم مدت کوتاه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

این دو مارکی که گفتین خارجی هست دیگه!

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینا خارجین

گرون هم شدن 

ول وومن من صد و پنجاه خریدم سی تایی 

فارماتون هم خوب خیلی اشتهارو زیاد می کنه من خیلی سال پیش میخوردم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ولوومن من میخوردم حالت تهوع میداد بهم نمیدونم چرا فارماتون هم یه دوره خریدم اون موقع ۲۰۵ تومن بود روزی یکی همراه غذا میخوردم به شدت ضعف میکردم و باز غذا میخوردم البته من خیلی لاغرم و واسه من تاثیر داشت بعد فهمیدم یه مقدار جنسینگ داره و هورمون ها رو ممکنه بالا پایین کنه و حتما باید همراه با مصرف فارماتون ورزش مداوم داشته باشید 

برای مو خوب بودن ولی پوست من تاثیری ندیدم 

دخترم به معجزه ایمان دارم 😔

ول وومن استفاده کردم اشتهاررو زیاد میکنه تاثیر زیادی رو مو و پوست ندیدم شاید اهمیت ندادم دنبال فارماتون خارجی چتد ماه پیش گشتم پیدا نکردم 

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
2738