2726
عنوان

زیبای واقعی یعنی من منهای عکس 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 131 پست
والا اینا رو نمیشناسم نمیدونم کیم 😐

حتمآ بیرون میری همه نگات میکنن و چند تا خواستگار هم رد کردی😁😁

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
وا..روی منو زمین میندازی😔😔😔

ببخشید تقصیر شوهرمه😐

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوووووون بابا😘😘😘😘😘😘

والا🤣😘😘😘😘😘

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
2728
خدا با کلی صبر و حوصله تورو گذاشته اخرین نفر نقاشی کرده😐🤩🤩🤩😘😂

آره والا فقط رنگ کم اورده بی حالم 😐

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
فقط برای خندیدنه عزیزم

میدونم

همین الان تو تایک بغلیم

اونم میگه من خوشگلم😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
ابروهات تابه تاس  بد سایه میزنی یا بد برات برداشته کجا میری ارایشگاه اصلا چشمات افتاده و رو ب ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣قشنگ تخریبت کرده ها

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
😁😁😁😘😘😘💖💖💖

😘😍😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
شوهرت خبر نمیشه ، ی کلام بگو زشتم 😇😇😇

یه زشت صادق 😁😁😁

منکه ان قدر صورتم جوش داره هر کی یعنی هر کی توخیابون رد میشه میگه خانوم اینو بزن صورتت خوب میشه اونو ...

عزیزم برای خندیدن و سرگرمی تاپیک زدم وگرنه خودم به شدت معتقدم قیافه چندان اهمیتی نداره 🧡🧡🧡

صف خوشگلا رو پرنکنین آخه لامصبا،بزارین واسه مام جا بمونه 🤣

منم که سر صفم خخخخخخ

2706