2733
2734
عنوان

زیبای واقعی یعنی من منهای عکس 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 131 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره منم تاپیک زدم عقب نمونم 😁

توام هانده ای؟! یا اونیکی؟!؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
بزار عکستو ببینم عززیززم

دیگه شوهرم سرمو میبره 🤣

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738
به به خوشگلا جمعن من کم بودم🤣 به قول همه خوشگلا همه میکن من شبیه هانده ارچلم😱😂👍👊

بدو تو هم تاپیک بزن که عقب نمونی😁😁😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
دیگه شوهرم سرمو میبره 🤣

پس دروغ میگی🙄

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

خدا با کلی صبر و حوصله تورو گذاشته اخرین نفر نقاشی کرده😐🤩🤩🤩😘😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
لعنتی من ندیدمت که واسه منم بذار عکستو🤣

عزیزمی 😁😁😁 این شوهر متعصب دست و پامو بسته 🤣

تازه شدی مث من خواهر😂😂😂😂

عاشقتم لهنتی 😘😘💝💝💝💝

2706