1428
1389
عنوان

زیبای واقعی یعنی من منهای عکس 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 131 پست
منم اون بغلا جا بده 🤣

🤣

I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خوش به حالت هم خوشکلی هم قرمه سبزی خوب درست میکنی😆

قرمه سبزیام که واقعا رد دادن 😁😁😁😁

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

عزیزم همه بنده های خدا قشنگن اون عروس اصلا رفتار مودبانه ای نداشته گلم من بجاش ازت معذرت میخوام 🧡🧡 ...

فدای مهربونیت

نه بابا مهم نیس از دید منم اون زشته حالا که اینطور شد🤣🤣🤣

من اطرافیانو با توجه به رفتاراشون قشنگ و زشت میبینم

فقط 37 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای عزیزم ۲۵ مهر انتقال جنین دارم التماس دعا🙏🙏🙏🙏....تیکر میذارم به وقت انتقال😐حسم میگه مثبت میشه😍
1436
حتمآ بیرون میری همه نگات میکنن و چند تا خواستگار هم رد کردی😁😁

اصلا یه وضعی شوهرم منو تو کارتن یخچال جا به جا میکنه از چشم بد دور باشم 🤣

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...
میدونم همین الان تو تایک بغلیم اونم میگه من خوشگلم😂😂

اصلا تبش همه رو ناجور گرفته تو ام تاپیک بزن 🤣🤣🤣

استارتر اسمتو فینگلیش بنویس من همیشه میخونم میمون ِت

قربونت برم من 🧡 مخفف می مونم برات ، می مونمت . mimunamet

1447
اصلا تبش همه رو ناجور گرفته تو ام تاپیک بزن 🤣🤣🤣

😂😂😂اوهوم

دیگه خز میشه😬

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

منم شکل خرم سلطان با اون ممه هاش😂😂😂

میشه واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنی✋دوست عزیز لطفا اگه میخوایی کارمو حرفو نقد کنی و دنبال دعوا کل کلی لطفا ریپلایم نکن چون حوصله ندارممم اگرم دنبال دعوایی هرچی ریپم کنی جوابتو نمیدم😊
فدای مهربونیت نه بابا مهم نیس از دید منم اون زشته حالا که اینطور شد🤣🤣🤣 من اطرافیانو با توجه به ...

دقیقا رفتار خیلی مهمه کاش به جای صورت زیبا سیرت زیبا داشته باشیم . فدای مهربونیت ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

1396
ژوووون من ملدم 😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

میشه واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنی✋دوست عزیز لطفا اگه میخوایی کارمو حرفو نقد کنی و دنبال دعوا کل کلی لطفا ریپلایم نکن چون حوصله ندارممم اگرم دنبال دعوایی هرچی ریپم کنی جوابتو نمیدم😊
خزش باید در بیاد تا ول کنن 😁😁😁

عنشم دربیاد دسبردار نیستن

خزش بکنار😂🤣

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
عنشم دربیاد دسبردار نیستن خزش بکنار😂🤣

حالا یه تاپیک بزن شاید کمک کرد زودتر دست بردارن . در ناامیدی بسی امید است 😂

1442