1421
1411
عنوان

زیبای واقعی یعنی من منهای عکس 😁

878 بازدید | 131 پست

خدا زمان آفرینش من با کلی صبر و حوصله و ذوق ذره ذره نقاشیم کرده 😁😁😁 خدا جونم ممنونم بخاطر این همه زیبایی طبیعی 😘😘😘💝💝💝

@nazaniiiin    

@نــــهـال_بـــــلا    

شماها که منو دیدین بیاید تایید کنین 🤣

( نخند همه تاپیک اینجوری داشتن زشت بود من از این تاپیکا نداشته باشم 😂 )

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...

اینم جدیدأ مد شده🤨🤨

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

🙄😐

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1432
1394

پر بازدید بعدی 🙄

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁

ازت توقع نداشتم😥

🔴🔵🔻🔺به نام خداوند بخشنده بخشایشگر💛ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است💙خداوندی که بخشنده و بخشایشگر است و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته ❤خداوندی که مالک روز جزاست.💚پروردگارا! تنها تو را می‌پرستیم؛ و تنها از تو یاری می‌جوییم.💗ما را به راه راست هدایت کن..🙏راه کسانی که آنان را مشمول نعمت خود ساختی😇؛ نه کسانی که بر آنان غضب کرده‌ای؛ 😡و نه گمراهان😔.

چ خود شیفته ، عکس بده ببینم بچه... 🤠🤠🤠

💘عشق یه حس عجیبه💘 صدای قلبم تا گوشم میاد ، کاری ک چشات باهام کرد تا ابد تو یاد قلبم میمونه ، ضربه هاش واسه من چون ارزششو داری💕💞💕💕                      🌹رویای شبامی🌹
1427
اره منم تاپیک زدم عقب نمونم 😁

توام هانده ای؟! یا اونیکی؟!؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
1424