2737
2734
عنوان

الان این نبض ها یعنی چی ؟

162 بازدید | 25 پست

من از دیشب هر چند ساعت یه بار پایین ترین نقطه شکمم که دیگه شکم به حساب نمیاد حالت نبض میزنه یه بار یا دو بار.این یعنی چی؟تکون نی نی هستش یعنی؟خب چرا اینقد پایین اخه؟دیروز خونرو تمیز کردم میگم نکنه خدایی نکرده چیزیش شده.جاریم میگه شاید تکون نی نی و چون بار اولمه نمیدونم تکونش چجوریه

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخرای هفته19

اره دیگه پس چیه

من یادمه ۱۷ هفته بودم دور نافم میپرید بالا

یادش بخیر😍😍😍😍

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

عزیزم اولین حرکت ها همین نبض هست.منم حس کردم.خیلس هم پایینه.گاهی ممکنه حس کنی تو واژن هستش.کم کم میاد بالاتر.انشالله به سلامتی بقلش کمی 

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده
2738
از من بعضی وقتا انقدر پایین میزنه میگم پاش الان میاد بیرون  نترس چیزی نیست

یه حالتیه اصلا مثل نبض میمونه یا اینکه انگار داره خالی میشه تو شکمم.یا مثلا یه چیزی میپیچه بهم اونجا.اصلا نمیتونم توصیف کنم.تاحالا هم تکوناشو حس نکردم

یه حالتیه اصلا مثل نبض میمونه یا اینکه انگار داره خالی میشه تو شکمم.یا مثلا یه چیزی میپیچه بهم اونجا ...

پسره؟

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
عزیزم اولین حرکت ها همین نبض هست.منم حس کردم.خیلس هم پایینه.گاهی ممکنه حس کنی تو واژن هستش.کم کم میا ...

اره اره خیلی پایینه یعنی چیز دیگه نیست نگران نباشم

یه حالتیه اصلا مثل نبض میمونه یا اینکه انگار داره خالی میشه تو شکمم.یا مثلا یه چیزی میپیچه بهم اونجا ...

گلم منم این حالتا رو هفته ۲۴ و اینا داشتم 

همش میگفتم مامان الان میاد بیرون 😂😂😂

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
بله

پسرها مدل تکون خوردنشون اینطوریه

2706