2726

تو تاپیکای قبلیم همه چیو توضیح دادم.ولی خلاصه بخوام بگم الان اینکه با پسری دوست بودم که بخاطر اشتباهای من سرد شد و ولم کرد و حتی بهم فرصت جبران نداد.اونشب که گفت نمیخوامت حالم خیلی بد شد.دست خودم نبود مغزم کار نمیکرد و التماسش میکرد که بمونه مثل احمقااااا.مامانم یه چیزایی فهمیده بود.دیشب دیگه اومد باهام حرف زد.گفت سه ماه زندگیتو خراب کردی بخاطرش دیگه بس نیس؟گفتم مامانی غرورمو خورد کرد.دیگه با چه رویی برم دانشگاه.حس میکنم ماجرارو به همه میگه.احساس بی عزتی میکنم.مامانمم گفت همه چیو فراموش کن و ازین به بعد درست رفتار کن تا همه بفهمن اون فقط یه اشتباه بچگانه بوده برات..

حالم یکمممم بهتر شده با این حرفا ولی باز خیلی میترسم.راستش از یه جهت دیگه هم میترسم با دختری دیگه ببینمش و حالم بهم بریزه اونجا..خدا برای هییییچکسی پیش نیاره اینجوری.هم حس نفرت دارم هم دلتنگی هم کلافگی...برام دعا کنین ارامش بگیرم واسه اول مهر..خییلی عذابم داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه مامان فهمیده و عاقلی 

عین مادرم خودم هست

بنظرم به حرفش گوش بده حتما 

خودتو توی دانشگاه خیلی بیتفاوت بگیر و اصلا برات مهم نباشه رفتارهاش و کارهاش 

اگرم با دختری دیگه دیدیش بازم بیخیال باش چون شما جدا شدید و الان هر کدومتون راه دیگه ای در پیش دارید نه اینکه برای تلافی بری تو هم با کسی دیگه ارتباط برقرار کنی ک ضربه اش و بعدا خودت میخوری 

فراموشش کن 

درسته تو اشتباه کردی

ولی اگر اون واقعا خواهان تو بود میموند پس بهتره فراموشش کنی

ببخشید ولی خریت محضه واسه مر جماعت غصه خوردن. بچه نیستم33سالمه.به هر حال همه ی این دوره هارو گذروندم و با قطعیت اینو بهت میگم. بی خیال فقط به فکر خودت باش. یاد بگیر خودت خودتو شاد کنی. اگه بحث نیاز جنسی هم هست که خ و د ا رضایی شرف داره به بودن با مردا

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!

بیخیال باش و همه چیزو یادت بره اشتباه گذشته رو دیگه تکرار نکن اینو بدون هیچ پسری ارزششو نداره خودتو بخاطرش کوچیک کنی همیشه خودتو دست بالا بگیر بذار همه فکر کنن دست نیافتنی هستی اینطوری ارزش خودتو بالا میبری

خیلیییییییی سخته

مخصوصا اگه جلو چشات خیانت ببینی

اما مطمئن باش به موقعش یکی میاد سرراهت که دیگه آدم قبلی برات هییییییچ اهمیتی نداره

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2706