2726
عنوان

بیاین کمک

64 بازدید | 9 پست

سلام عزیزای دل خوبین؟عصرتون بخیر

نمیدونم ازکجا شروع کنم فکر میکنم افسردگی گرفتم نمیدونم چمه یه کوچولوی سه ماهه دارم وقتی که خونواده شوهرم بهش دست میزنن میخام جیغ بزنم فقط چون مادرشوهرم اولی ک زایمان کرده بودم خیلی اذیتم کرد فکر میکنم میخاد بچمو ازم بگیره دستاش الوده بود بزور گرف که بکنه تو دهن نی نیم ک مک میزنه و سینه هام تا دوماه زخم بودن ویکیش چرکی شده بود وقتی کوچولوم خابه بزور بیدارش میکنه که شیرش بده یا وقتی میان خونمون بچمو تا گریه نکنه دستم نمیدن بدون اجازه پوشک بچمو عوض میکنن یا به بهونه دل درد بهش ابجوش میدن دوس ندارم اینکاراشونو😢 نمیدونم افسردگی گرفتم که ازشون اینقد متنفرم یا بخاطر کاراشون حساسیت نشون میدم نمیخام بیاین بکوبین منو یا سرزنشم کنین فقط کمک میخام بنظرتون برم دکتر یا ن

عشقائ من---------->>>آقاموووون و پسرکم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تورو نمیدونم ولی من که زورم میاد.من ٩ماه اینور اونورش کردم.من زاییدم.حالا شیفتی بدن بهم

وااای اره منم اعصابم میریزه بهم وقتی هم میام خونه تا دو سه تا وسیله نشکنم اروم نمیشم 

وااای اره منم اعصابم میریزه بهم وقتی هم میام خونه تا دو سه تا وسیله نشکنم اروم نمیشم 

خسارت نزن به خودت دختر😐

صدام که میزنی اسمم چقدر قشنگ تره💏❤خدایا بی نهایت شکرت❤

مامانم میگ اگه بچه رو دوستدارن باید خودتم بخان چون تو بدنیاش اوردی هروقت بچمو میبینه میگع وای چقد لاغرتر شده مگه میشه من بچه ی خودمو بخام اذیت کنم یا شیرش ندم واقعا از دستش خسته شدم