2733
2734
عنوان

شب که میشه بچم 😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2318 بازدید | 94 پست
شلید اینجا از چیزی میترسه،  با یه مشاور صحبت کنی که عالیه،  اونا بلدن چجوری از زبون بچه حر ...

اخه ترسش واقعیه مثلا دستشو میبره جلو میگه بگو بره عقب

نمیدونم چطور بگم انگار من مشکل دارم نمیبینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه ترسش واقعیه مثلا دستشو میبره جلو میگه بگو بره عقب نمیدونم چطور بگم انگار من مشکل دارم نمیبینم&n ...

وای

منم ترسیدم

جدا انگار چیزی میبینه

ببر دکتر حتما

چون ترس باعث مشکلات زیاد میشه

یکیش شب ادراری

2728
2738

اتاقشو خلوت کن ، یعنی تو اتاق خوابش زیاد اسباب بازی نباشه . شبا هم به چراغی بزار روشن باشه براش.ًیه مشاور هم ببرش. بچه ها تو این سن خیالپردازی میکنن و چیزی نیست که با دعا حل بشه یه مشاور خوب میتونه درست کمکتون کنه.

عزیزم شاید چیزی میبینه که تو نمیبینی 

یا تو خونتون یه چیزی هس 

هیچوقت از این چیزا ساده رد نشو 

شایدم جاریت ترسوندتش 

یا نمیدونم ...

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

پسر دایی من ۳ سال تمام با ی دوست خیالی بازی میکرد طوری ک ماها واقعا میترسیدیم ..

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
پسر دایی من ۳ سال تمام با ی دوست خیالی بازی میکرد طوری ک ماها واقعا میترسیدیم ..

خب چیشد

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
2706