2737
2734
عنوان

پنیر پیتزا

103 بازدید | 16 پست

سلام خانوما.پنیر پیتزام دو ماهه تاریخش گذشته اما همچنان خوشبو و خوش طعمه و این مدت تو فریزر بوده.به نظرتون قابل استفاده هست؟

نه رنگش تغییر کرده نه طعمش.نظر شما چیه؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
حیفه بخورینش😀

حقیقتش باهاش لازانیا درست کردم لازانیا عالی شده. خودم باردار هستم واسه سلامت بچه نمیخورم اما حیفه دور بریزم. بدم داداش و شوهرم بخورن اشکال داره؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حقیقتش باهاش لازانیا درست کردم لازانیا عالی شده. خودم باردار هستم واسه سلامت بچه نمیخورم اما حیفه دو ...

😂بده بخورن چیزیشون نمیشه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

یاد اون جکه افتادم ک شیره تو یخچال خراب شده بوده بچه هه میگه بریزم دور؟مامانش میگه نه بذار باشه شب میدم بابات بخوره😂

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

البته نمیدونستم ماه پیش باهاش پیتزا هم درست کردم خودم هم خوردم چیزیم نشد.این ماه نگاهم افتاد به رو بستش دیدم دوماهه تاریخش گذشته😑

لازانیا درست کردم باز اندازه سه بار مونده بود باقیشو ریختم.اما این لازانیا به نظرتون مریض میکنه؟

یاد اون جکه افتادم ک شیره تو یخچال خراب شده بوده بچه هه میگه بریزم دور؟مامانش میگه نه بذار باشه شب م ...

😂😂😂

دور از شوخی بدم بخوره؟؟؟؟

2738
😂😂😂 دور از شوخی بدم بخوره؟؟؟؟

والا نمی‌دونم عزیزم😓

والا نمی‌دونم عزیزم😓

دادم لازانیارو خورد😐

براش سوره حمد خوندم.ان شاءالله که مریض نشه...

دادم لازانیارو خورد😐 براش سوره حمد خوندم.ان شاءالله که مریض نشه...

آخر کار خودتو کردی😂نگران نباش انشالله چیزی نمیشه

آخر کار خودتو کردی😂نگران نباش انشالله چیزی نمیشه

ان شاءالله.الان برگشته میگه حالت تهوع دارم.میگم ای وای کاش درست نمیکردم میگه نه تقصیر تو نیست من تو خوردنش زیاده روی کردم😢😢😢

ان شاءالله.الان برگشته میگه حالت تهوع دارم.میگم ای وای کاش درست نمیکردم میگه نه تقصیر تو نیست من تو ...

اره احتمالا ب خاطر زیاد خوردنشه چون اگر خراب شده بود مزش یا رنگش تغییر میکرد 

اره احتمالا ب خاطر زیاد خوردنشه چون اگر خراب شده بود مزش یا رنگش تغییر میکرد 

ان شاءالله برا همین باشه.چون اگر برا پرخوری باشه رفع میشه حالت تهوعش

ان شاءالله برا همین باشه.چون اگر برا پرخوری باشه رفع میشه حالت تهوعش

انشالله رفع میشه مسمومیت اگر بود فقط حالت تهوع نمی‌گرفت ک

2706