2737
2734
عنوان

چرا هر روز شبیه دیروزه

136 بازدید | 23 پست

صبح بیدار شدم بعد گوشی 

نهار خوردم بعد گوشی 

نماز خوندم بعد گوشی شام گذاشتم باز گوشی 

اصلا تلویزیون که در اختیار بچه هاس 

هر کلاسی بخام برم شوهرم میگه بچه ها رو‌تنها نزار 

خودمم از بیرون رفتم متنفرم از لباس پوشیدن و در اوردن 

به نظرتون امیدی به من هست

تو‌این شهر کسی رو‌ندارم 

هر جا بخام برم شوهرم میاد میبره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مال منکه اینجوری نیس این روزا ک شوهرم دنبال یکاری بود همش فکر اون بودم میشه نمیشه ک خداروشکر امروز زنگ زد شده بعد خاهرم امروز زایمان کرده منم دارم جم میکنم فردا پس فردا برم شهرستان 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2738

تازه بعد اومدنم باید اسباب کشی کنم خونه جدید باید کلی برم خرید برا نی نی خودم بعدم تا یکم سرگرم بشیم نی نی ام اومده 😁

منم مثل توام خسته شدم جایی روهم ندارم برم امروز به شوهرم گفتم ببرم شهرمامانم ایناگفت کار دارم امروز خیلی گریه کردم به حال تنهاییم بیرون هم تنهایی نمیرم شوهرم هم زیادوقت نمیکنه ببرتمون بیرون

مال منکه اینجوری نیس این روزا ک شوهرم دنبال یکاری بود همش فکر اون بودم میشه نمیشه ک خداروشکر امروز ز ...

خیلی خوبه 

خوش بگذره 

به نظرم من اصلا برا خودم ارزشی قائل نیستم 

وقتمو تلف میکنم شاید بتونم از وقتم بهینه استفاده کنم یه کاری تو خونه خودمو سرگرم کنم ولی غیر اینکه تنبلم. و بی انگیزه اصلا نمیدونم به چه کاری علاقه دارم

خیلی خوبه  خوش بگذره  به نظرم من اصلا برا خودم ارزشی قائل نیستم  وقتمو تلف میکنم ش ...

یکاری انجام بده عزیزم برا خودت و بچه هات اشپزی کن باهاشون برو بیرون بگرد 

2706