2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از صبح که نمیرن . زوده زودش ساعت 1 به بعده ....  از 8 تا 1 آرایشگاه

چرا من ۵ونیم رفتم ارایشگاه۱۰تموم شدم رفتیم باغ

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

من خیلی خسته شدم خیلی

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2738

ما شب قبل از عروسی هم یه جشن مختلط داشتیم

که واسه اونم رفتم آرایشگاه و آتلیه

تا آخرشب جشن داشتیم

تا برسیم خونه و بخوام استراحت کنم ساعت شد 4 از اینا.. ساعت 6بیدار شدم رفتم حموم و بعدم آرایشگاه.. بعداز آرایشگاه آتلیه و باغ.. بعدم تالار تا آخرشب.. ساعت 3 از اینا سرمو گذاشتم زمین بیهوش شدم.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ساعت ده از آرایشگاه اومدم بیرون. ساعت ۱۱  باغ بودیم. ساعت ۱ رفتیم آتلیه. همونجا ناهار خوردیم. ساعت ۳ رفتیم خونه ما. ساعت ۵ رو به سوی تالار. زود رسیدیم الکی تو ماشین نشستیم یه کم مهمونا جمع بشن. ساعت ۶ و نیم رفتیم برای عقد. ساعت ۸ هم رفتیم برای مراسم اصلی. ۱۱ و نیم عروس کشون. ۱ خونه بودیم🤪

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.