2726

اون که قسمت اخر نبود 

منم دیدم ولی نفهمیدم چرا این کار رو کردن😕

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون قسمت اخر نبود

بعدشم منظورش ارزش پول ماست که پایینه یعنی چند میلیارد عربا میدن واسه تابلو ،چند میلیارد ما واسشون پول خورد بود،فقیراشون تابلو رو زدن به دیوار ،

یعنی فقیرای اونا میتونن مارو بخرن😞😞😞

2728
اون قسمت اخر نبود بعدشم منظورش ارزش پول ماست که پایینه یعنی چند میلیارد عربا میدن واسه تابلو ،چند م ...

جدن اخه انداخت تو سطل اشغال چرا بعد فقیراشون از سطل اشغال برداشتن؟

کلا واسشون بی ارزش بود،انگار یه کالای دو هزاری خریدن از نزدیک دیدن خوب نیست پرتش کرد سطل آشغال

شایدم منقورش اینه که سر اونا نمیشه گول زد تابلو بیخود بهشون انداخت ....اینجا جو سیاسیش اینجوریه 

شایدم منقورش اینه که سر اونا نمیشه گول زد تابلو بیخود بهشون انداخت ....اینجا جو سیاسیش اینجوریه  ...

اوناکه پولشو داده بودن،منطورشون همون ارزش پول بود

من خودم تابلو فرش میبافم،تو کارگاه که بودیم هیچ مشتری ایرانی نداشتیم کسی پول جای این چیزا نمیده

ولی چندماه یکبار خانمه مسیول کارگاه تابلو فرشا رو میبرد دبی میفروخت،تابلویی که اینجا ۴۰۰قیمت زده بود اونجا ۴میلیون میفروخت