2726

کاری به این طفل معصوم ندارم ولی یه بار یه جا خوندم پسره ۴ سالش بوده غرق شده بود تو سد اب .پسره به ماملنش میگه مامان منو میبری شنا کنم مامانه هم میگه باشه ولی از دور مراقبش بوده!بعد حواسشو پرت میشه یچه غرق میشه...اخه کدوم ادم عاقلی بچه ۴ ساله میبره داخل سد شنا کنه؟اگر مسیولیت پذیر نیستید خواهشا بچه نیارید گناه دارن

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا کنه هرچ زودتر پیدا شده.واای ک نمیشه اصلا ی لحظه از بچه غافل شد...من دخترم دوسالش نشده شوهرم اصلا میگه با این تا سوپری سرکوچه نرو.هم بچه بی احتیاطه هم دزدی زیاد شده...😔

اميدوارم پيدا شه

قلعه نو كجاس؟

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

منم صبح تاپیکشو زدم فقط 5تا بازدید داشت😶حالا رابطه دختر دایی بانامزد خیالیش تو پربازدیداست!!!

بچه ها پربازدیدش کنین گفتن تا میتونین پخشش کنید

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
سلام دوستان امروز این دخترک گم شده و پدر و مادرش گریان و نگران به اطرافیان زنگ زده و کمک خواسته اند ...

انشالله زودتر پيداشه طفلي پدر مادرش الان چه حالي دارن خدا خودش كمكشون كنه

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
قضاوت نکنیم بهتره دوست عزیز. ما از اصل ماجرا و حال اون پدر و مادر الان خبر نداریم 

حالشون تو سرشون بخوره اگه الان یکی اون بچه رو بدزده بهش تجاوز کنه حال پدر و مادرش چه سودی به حالش داره!!!

مواظب بچه بودن از کمترین وظایف پدر و مادره اونا کمترین وظیفشون رو هم درست انجام ندادن.

یه پسر 7ساله هم باباباش میره استخرشون  شنا. ...باباهه تا به گفته یکی خودش بره یه سیگار بکشه بیاد پسرش غرق شده رو آب دید. 5 دقیقه غفلت اتفاقات جبران ناپذیر میفته. 

هی تو اره با تو ام با خود ،خودت  امیدوارم هر چه از خدا بخوای سر راهت بزاره  هرچه ارزوی خوبه مال تو

شاهین صمدی هم گفته اگه تا فردا پیدا نشه همه جوره به خانوادش کمک میکنه 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
حالشون تو سرشون بخوره اگه الان یکی اون بچه رو بدزده بهش تجاوز کنه حال پدر و مادرش چه سودی به حالش دا ...

چه حرفيه اتفاق ممكن بيافته زيادي منم منم نكنين لطفا

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
2706