2733
2734
عنوان

بچه ها درد پشت سر خطرناکه؟؟؟؟

27349 بازدید | 20 پست

سردرد های زیادی داشته این چند وقته از امروز هم میگه پس سرش عجیب درد میکنه 

لطفا اطلاعاتی دارین؟دکتر نمیاد چیکارش کنم؟؟؟دکتر عمومی خوبه؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درد پشت سر مال فشار بالاس

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
2728
فشارش بالاست ببرش دکتر حتما

خدایی؟فشار خونش؟؟؟هیچی نمیخوره چند روزه چیز خاصی نخورده آقا ی لقمه که پس نیفته چطور فشارش بالاس؟؟؟از استرس و فشار قلب ؟؟؟؟

از کم آبی هم میشه دکتر نمیاد کیو میگی مگه بچه اس دکتر عمومی بلاخره از هیچی بهتره

اااا ،عشقم نه بچه نیست ۲۸سالشع،نمیاد لعنتی چیکارش کنم؟

خدایی؟فشار خونش؟؟؟هیچی نمیخوره چند روزه چیز خاصی نخورده آقا ی لقمه که پس نیفته چطور فشارش بالاس؟؟؟از ...

من شنیدم سردرد پشت سر مال فشار خون بالاست حالا ببر فشارشو چک کن اگه بالا باشه خطرناکه

راز دل را نتوانم به کسی بگشایم/که در این دیر مغان راز نگهداری نیست
2738
ای واااای خب باید چیکار کرد عزیزم؟

یخورده آبلیمو طبیعی بهش بده بخوره

یه قاشق مربا خوری..که فشارش بیاد پایین

و ببرش دکتر حتما

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
من شنیدم سردرد پشت سر مال فشار خون بالاست حالا ببر فشارشو چک کن اگه بالا باشه خطرناکه

ای وااای رفته سرکار احمق

زنگ بزن اورژانس بیاد بالا سرش  دستگاه فشار داری فشارشو بگیر مایعات بهش بده بخوره چون اگه از ف ...

احمق رفته سرکار میگه خوبم الکی میگه من میدونم 

یخورده آبلیمو طبیعی بهش بده بخوره یه قاشق مربا خوری..که فشارش بیاد پایین و ببرش دکتر حتما

باشه عزیزم مرسی🙏

2706