2726

خاکشیر خیس خورده با آب ولرم

آلوی خیس خورده ناشتا 

یه قاشق کره تو چایی شیرین 

زغال اخته قبل از غذا

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انجیر خشک، هندونه طالبی اینا روان کنندس بخور برگه زردالو 

شربت لاکسی ژل هم خوبه ب دکترت بگو بخور

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2728
انجیر خشک، هندونه طالبی اینا روان کنندس بخور برگه زردالو  شربت لاکسی ژل هم خوبه ب دکترت بگو بخ ...

خیر سرم دیشب شربت خوردم الحمدلله اونم بی اثر شده 🥴🥴

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خیر سرم دیشب شربت خوردم الحمدلله اونم بی اثر شده 🥴🥴

اب حتما ولرم بخور سرد اصلا نخور ک بدترت میکنه ناشتا تو اب ی قاشق روغن زیتون بریز بخور

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

سلام عزیزم تو هر وعده حتما سبزی زیاد بخور ،انجیر سیاه تازه بخور سریع روان میکنه،غذای خشک نخور سرخ کرده یا کبابی فقط آبدار و خورشت سعی کن سوپ و آش بخوری خصوصا آش رشته ،انجیر تازه خیبی خوبه 

چرا به دکترت نمیگی؟😓 اینجوری که ادم نمیتونه چیزیم بخوره

گفتم دارو داده 

قبلنا خوب اثر میکرد الان دیگه اونم ظاهراً تاثیری نداره 

مال شیاف پروژسترون هست اون یبوست میاره

سلام عزیزم تو هر وعده حتما سبزی زیاد بخور ،انجیر سیاه تازه بخور سریع روان میکنه،غذای خشک نخور سرخ کر ...

سلام عزیزم باشه فدات مرسی

شیافو برا چی میزاری؟ چقد حاملگی دردسر داره😖😖😖

برا اینکه جای بچه سفت شه دکتره گفت استفاده کن که سه ماهه اول تموم شه که میگن دوره حساسیه

آره خیلی خیلی حاملگی دوران متفاوتیه 

زور هم نمیتونم بزنم میگم یهو بچه نیاد 😁