2737
2734

اصلا جوابمو نداد. تازه کلی هم استرس بهم داد. بیمه هم قبول نکردن. هیچی نگفت که وضعیت حفت و هماتومم چی شد. بعدم یجور مشکوک ب مانیتور نگاه میکرد قلبم اومد دهنم. منی که خودم ب اندازه کافی این دوماه استرس داشتم ذره ای ب خودش زحمت نداد که کلمه ای درباره وضعیت جنین بگه. بیاین ببینین تفسیر سونومو میتونین بگین. خواعش میکنم اگه کسی که وارد هس میشناسیم تکش کنین بیاد برام بگه. خیلی استرس گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه چی خوب و اوکی هست و توصبه به انجام غربالگری نوبت دوم هم‌کرده  ولی شما سونو رو یه دکتر نشون ...

دکترم مسافرته. آره میبرم پیش دکتراما الان میخواستم ببینم برا چی نوشته غربالگری دوم چهاربعدی برم حتما

2738
دکترم مسافرته. آره میبرم پیش دکتراما الان میخواستم ببینم برا چی نوشته غربالگری دوم چهاربعدی برم حتما

برای رویت واضح تر و بهتر 

آزمایش ها رو هم تنجام دادی؟

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

سلام بنظرم همه چی اکی هست برای همه مینویسن غربالگری دوم توصیه میشود نگران نشو بیخودی .منم سر پسرم رفتم نوشت غربالگری دوم توصیه میشود با اینکه همه چیز اکی بوده.اصلا نگران نباش.برای آزمایشت هم اگه میخوای بری بقراط برو دفترچه تامین اجتماعی قبول میکنه

2706