2733
2734

عوارض خاصی داره یا نه؟

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از لب های ژلی خوشم نمیاد اصلا حالت حرف زدناشون یه جوریه نکن اینکارا نچرال بمان

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

من امروز تبخال زدم هیچ زخمی رو لبم نیست فقط اومده بالا انگار پروتز کردم😁😂وسوسه شدم برم بزنم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2738
من زدم راضیم

چن سیسی زدی؟چقد هزینش شد؟ ماندگاریش چقده؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

من زدم خیلی کم . طبیعی و خوب بود ولی یکساله از بین رفت و دیگه نزدم. چیزی  که هرسال بخوای تمدید کنی اعصاب خورد کنه

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 

من خیلی کم دوس دارم تزریق کنم

ینی از حالتی ک معمولا میزنن یکم کمتر

ولی نگران عوارضشم

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
نه من تزریق کردم یکساله و نیم بیشتره هیچ عوارضی نداره 

ینی یکسال و نیم ماندگاری داشته؟؟؟

چن سیسی زدی؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
من زدم خیلی کم . طبیعی و خوب بود ولی یکساله از بین رفت و دیگه نزدم. چیزی  که هرسال بخوای ت ...

خب مساله اینه که وقتی اثرش رفت، دیگه هیچ عوارضی نداشت مثله قبلا خودت شدی؟

2706