2726
عنوان

کسی اطلاعی داره؟

66 بازدید | 10 پست

سلام عزیزان.. با play store گوشیم مشکل پیدا کردم.. اصلا چیزیو دانلود نمی کنه.. همه کارم انجام دادم.. حافظشو پاک کردم.. آپدیتش کردم.. اکانتمو حذف کردم با یه اکانت جدید رفتم.. اما به هیچ وجه چیزیو دان نمی کنه.. 

کسی میتونه کمکم کنه؟

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تحریم کردن باید فیل تر شکن بری

اتفاقا می خوام فیل تر شکنو ازش دانلود کنم نمیشه.. البته سایر نرم افزارام نمیشه

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
گوشی هواوی که کلا از طرف امریکا تحریمه. از  گوگل پلی و اینا دانلود نمیکنه.  

ای بابا.. یکم قبلتر دان می کرد.. به نظر شما از کجا می تونم فیل تر شکن دانلود کنم؟ چون همش ارجاع به گوگل پلی میده.. واسه خاطر تل بهش احتیاج دارم

ای بابا.. یکم قبلتر دان می کرد.. به نظر شما از کجا می تونم فیل تر شکن دانلود کنم؟ چون همش ارجاع به گ ...

نمیدونم.  منم دوماهه هواوی خریدم.  از گوگل پلی دانلود نمیکنه. یه app gallery خود هواوی داره.  ازونجا دان میشه کرد اما نمدونم فیلترشکنم داره یانه... 

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
نمیدونم.  منم دوماهه هواوی خریدم.  از گوگل پلی دانلود نمیکنه. یه app gallery خود هواوی دار ...

واسه من این گزینه رو نداره عزیزم.. قبلتر با ریست گوشی مشکل حل می شد باز باید به تنظیمات کارخونه برش گردونم.. ممنون از راهنماییت خانومی