2726

بعد چند وقت؟

تعریف کنید...🌷

و آیا خواب دم صبح بعد اذان صبح و قبل طلوع آفتاب تعبیر داره؟

کاش دلها در چهره ها بود.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گاهی

مثلا چند وقت بود خواب لباس عروس میدیدم و گاو و مهمونی و اینا هر شبی یکی توی یه هفته

تعبیرشم معمولا اتفاق و تغییر زندگی  و مرگ و اینا بود

که بعد بابابزرگم فوت شد😭

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

تعبیرش رو پیدا کردم اما اصلا دقت نکردم ببینم تو زندگیم واقعا اتفاق افتاده یا نه؟! اما معمولا خواب هایی که تعبیر دارن قبل اذان صبح اتفاق می افتن

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

من همه خوابام راسته وخیلی خیلی بده هر اتفاقی ک بخواد بیفته من قبلش خوابشو میبینم ،،، هر چی هم صدقه و صلوات و دعا میکنم ک ر د شه نمیشه و همش تعبیر میشه،، آرزو میکنم هیچوقت خواب نبینم

خدایا شکرت❤

من هرساعتی ببینم تعبیر میشه همش

تا ۳ الی ۲ هفته

خاب میبینم پریود شدم همونروز الی ۳ روز میشم

خاب نینی دیدم باردار بودم

خاب دیدم نینی سینمو نمیگیره شیر بخوره همش گریه میکرد

افتادم خونریزی

خاب دیدم دوسه تا تیکه گوشت ازم دفع شد تعبیرش عمل شدم خارجش کردن نینی و کیست 

خاب دیدم دوتا دندونامو کشیدن دوبار پدربزرگم رفت ای سی یو بار اول ک برگشت بار دوم فوت شد

و...

من همه خوابام راسته وخیلی خیلی بده هر اتفاقی ک بخواد بیفته من قبلش خوابشو میبینم ،،، هر چی هم صدقه و ...

جدی؟

میگن با صدقه و دعا که میشه جلو تعبیرش رو گرفت عزیزم؟ یعنی اینطور نیست؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
خدا رحمتش کنه عزیزم....

ممنونم😔خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706