2703
2553
عنوان

شما بودید ناراحت نمیشدید؟

426 بازدید | 27 پست

۱۳شهریور تولدم بود هیشکی از خانواده شوهرم بهم تبریک نگفتن در صورتی که ۵شهریور تولدخواهر شوهرم بود و اونجا همسرم گفته بود که تولدمه 

و من با خانواده همسرم خیلی صمیمی هستم و تقریبا یک روز در میون همدیگه رو میبینیم اینو گفتم که فکر نکنید چون سردیم نگفتن 

بعد روز تولدمم رفتیم خونه مادر شوهرم اینا اما هیشکی تبریک نگفت اومدیم خونه من خیلی ناراحت بودم به شوهرم گفتم دیدی من تولد همتونو تبریک میگم کادو میخرم اما هیشکی به من نگفت (حتی کادو تولد خواهرشوهرمم من خودم خریدم ۱۰۰ تومن پولشو دادم در صورتی که شاغلم نیستم از خرجیای خودم خریدم شوهرم هیچی نگرفت و به اسم دوتاییمون دادیم و تولدشم مفصل نبود که بگم خرج زیادی گذاشته بود که همچین کادویی دادم)

خلاصه گفت خب محرمه 😐 منم گفتم میدونم محرمه نمیگم جشن بگیرن که میتونستن یه تبریک بگن بعد اینکه همسرم زنگ زده بود گفته بود آخر شب زنگ زدن بهونه های چرت آوردن که یادمون نبود و فلان بعد ی پشکلم نخریدن

از این میسوزم که تولد همشونو من از چند روز قبل و خود روز تولدشون تبریک میگم و کادو های خوبی هم میخرم اما بدون جواب می مونه همش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

شاید اصلا به این چیزا اعتقادی ندارن.  ناراحت نشو و تو هم دیگه نخر چیزی براشون برای تولدشون عزیزم

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆

از این به بعد تو هم همونجور رفتار کن!!منم دوسال خریدم دیدم جوابی نمیدن حتی زنگ نزدن واسه تبریک دیگه نمیخرم

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

عزیزم اولن ک شما نباید توقع داشته باشی ازونا..دوما تقصیر همسرته مثلا اگ خانواده همسرم من تبریک نگنو اینا همسرم ازونا نارحت میشه و یچیزی بهشون میگه..شمایم دیگه بحثو کشش نده همین ک همسرت فهمید اونا تبریک نگفتن کافیه..دفعه های بعدا (البته این بستگی ب خودت داره)تبریک نگو یا اگ گفتی کادو نده

2706