2733
2734
عنوان

مگه میشه؟؟؟

114 بازدید | 11 پست

ما بادوست همسرم رفت وامدخانوادگی داریم آدمای مذهبی وموجه هستن...ماه رمضون افطاررفتیم خونشون قبل ماه رمضون رفتیم بیرون ورستوران ده اول محرم رفتیم یه مزاسم مذهبی قبل محرم دوباررفتیم تفریح وشام بیرون..ازعید۵_۶باردیدمش امروزشوهرم زنگ زده که دوستش داره بابامیشه برج۹بچه ش به دنیامیادیعنی چی واقعا؟؟؟یعنی هیچ حالتی نداشت؟؟وا.....چرانگفت مثلا؟یعنی ازعیدبارداربوده؟

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به همین راحتی مردم باردارمیشن؟؟من باردارمیشم انقدرویارشدیدکلا اززندگی میوفتم...

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2738
زندگی شخصی خودشه😊

آره قبول دارم ولی خوب ماه رمضون همش ازم میپرسیدبچه بعدی روکی میاری؟دخترمیخوای یاپسر؟؟ازخودشم گفت گفت من ویاردارم اگه حامله بشم بچه اولموچیکارکنم؟؟یعنی اونجا۳مله حامله بوده!!؟

خب بدن با بدن فرق داره بعدم خب آخه دلیلی نداره آدم هرچیزی رو بگه وقتی واضح نیست

خیلی تعجب کردم نفهمیدم یعنی انقدررررررردیگه طبیعی؟دمش گرم