2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خیلی خوشمزه است مطمئن باش

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

http://www.cheftayebeh.ir/2009/12/blog-post_15.html

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 
2714

بد نیست ولی من خودم ترکیب بادمجون با پنیر زیاد خوشم نمیاد. همسرم دوست داره گاهی درست میکنم براش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من درست کردم و خیلی دوست دارم.

سبزیجاتش هرچی نازک تر بشه خوشمزه تره.

اگر خواستی میتونی بهش گوشت چرخکرده بزنی که زیادی گیاهی نباشه.

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

من اینجوری درس میکنم نمیدونم رتتوییه یا چیز دیگه ولی خیلی خیلی خوشمزه میشه 

سیب زمینی بادمجون کدو پیاز گوجه رنگی رو حلقه حلقه خرد میکنم بعد ی ی ماهیتابه کفشو چرب میکنم یکم سیب زمینی میچینم بعد چند تا حقله گوجه و پیاز بعد ی ردیف بادمجونو کدو بعد بازم گوجه و پیاز تو دوتا لیوان اب یه دونه عصاره ی مرغ حل میکنم و یکم نمک میریزم روش میزارم رو گاز یکمم روش روغن میریزم خیلی خیلی خوشمزه میشه اتفاقا دیروز نهارم بود یکمم ابدار فقط یکم ابدار بر میدارم عالی میشه

2706