1472
1459

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473
1449

من درست کردم و خیلی دوست دارم.

سبزیجاتش هرچی نازک تر بشه خوشمزه تره.

اگر خواستی میتونی بهش گوشت چرخکرده بزنی که زیادی گیاهی نباشه.

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که یه فسقلی تو دلم وول میخوره 🙏 انشالله روزی همه اونایی که دوست دارند مامان بشند 😊❤

من اینجوری درس میکنم نمیدونم رتتوییه یا چیز دیگه ولی خیلی خیلی خوشمزه میشه 

سیب زمینی بادمجون کدو پیاز گوجه رنگی رو حلقه حلقه خرد میکنم بعد ی ی ماهیتابه کفشو چرب میکنم یکم سیب زمینی میچینم بعد چند تا حقله گوجه و پیاز بعد ی ردیف بادمجونو کدو بعد بازم گوجه و پیاز تو دوتا لیوان اب یه دونه عصاره ی مرغ حل میکنم و یکم نمک میریزم روش میزارم رو گاز یکمم روش روغن میریزم خیلی خیلی خوشمزه میشه اتفاقا دیروز نهارم بود یکمم ابدار فقط یکم ابدار بر میدارم عالی میشه

1474
من درست کردم و خیلی دوست دارم. سبزیجاتش هرچی نازک تر بشه خوشمزه تره. اگر خواستی میتونی بهش گوشت چر ...

میشه بگی شبیه چی میشه؟من خودم ترکیب گوجه و بادمجون رو دوست دارم حالت ابکی که پیدا نمیکنه؟

شما چجوری درست میکنی؟میگم که حالت پختش بیشتر اب پز میشه یا بخار پز میشه یا یکم شبیه گوجه بادمجون میش ...

من سنتی تر درست کردم یک دستوری هست که تو فر نمیخواد مهم اینه که همه ادویه رو همون قدر که گفته بریزی نه مزش اصلا شبیه گوجه بادمجون نمیشه یک طعم خاص داره تو سس مخصوصش پخته میشه

من سنتی تر درست کردم یک دستوری هست که تو فر نمیخواد مهم اینه که همه ادویه رو همون قدر که گفته بریزی ...

دستور چجوریه ؟ تو نت چی سرچ کنم ...رو گاز پخته میشه؟

1331