2733
2734
عنوان

نمیتونم جلو اشکمو بگیرم

280 بازدید | 14 پست

دوستیا سلام 

من یه مشکل دارم و اینکه اصلا نمیتونم جلو اشکمو بگیرم وقتی کسی کوچیک ترین حرف میزنه یا تیجه و کنایه میندازه 

مثلا امروز پدر شوهرم خیلی مرد خود مختار و خشک اخلاقیه کلا دوست داره کوچیکت کنه و برگشت ب من گف خونه فاطمه اینا رو میگم ک فلان جاس و با مسخره اخه خونه ما بالا نیس ولی همچین پایین هم نیست و از هر لحاظ تقریبا به روزه اما محله اسم قشنگی نداره و ب کنایه گفت و خیلی خیلی خیلیییی ناراحت شدم کلا دوس داره ب بقیه تو سری بزنه سر اشپزی کردنم شوهرم گف لاغر شدم باباش گف خب زنت لقمه بگیره بزاره تو ماشین برات و بعد گف مگ چی درست میکنه فاطمه اب بلانسبت شما ریقک درست میکنه مثلا میخاد شوخی کنه... بچه ها واقعا ناراحتم شوهرم چیزی جواب نمیده منم ب احترامش نمیدم نمیدونید چقد راه میام با این خونواده ولی چی جوابمه... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو زیادی حساسی 

شوخی میکنه به نظر خودش 

توام شوخی کن باهاشون خنده خنده بنداز بهشون 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
درکت میکنم عزیزم توباید رو خودت کار کنی و جوابشونم محترمانه بدی

تا بخوام جوابی بدم بغض سر گلومو میگیره اصلا نمیتونم خیلی سعی کردم ولی نمیشه اصلا سریع چشام پر اشک میشه خیلی ناراحتم خیلی نمیدونم چیکار کنم خیلی بدم اومد تحقیر کردن پدر شوهرم

عزیزم پدرشوهرم منم خشکه بدترازاینا بهم گفته اینا که چیزی نیست ولی اصلا جوابشو نمیدم چون اینجور آدما اگه بفهمن از حرفشون ناراحت میشی اولا ازچشمشون میفتی دوما همیشه سعی میکنه حالتو بگیره پس اصلا ب روی خودت نیار ولازمه به این رفتاراش عادت کنی وناراحت نشی

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
تا بخوام جوابی بدم بغض سر گلومو میگیره اصلا نمیتونم خیلی سعی کردم ولی نمیشه اصلا سریع چشام پر اشک می ...

رو خودت کار کن عزیزم...وقتی تنهایی بنظرم گریه کن ک جلو بقیه بتونی جلو خودتو بگیری

بی محلی  و عدم حساسیت.. آدمتو بشناس بعد ازش ناراحت شو. از کسی دلخور شو که اهل زدن این حرفا نباش ...

کلا همینجوریه همیشه حتی جلو دوست و اشنا خیلی تیکه میندازه حتی یبارم گف بابات فلانه درصورتی ک بابام خیلی ادم مهربون و خاکیه خیلی دلمو شکست و باز فراموش کردم اما دیگه نمیتونم 

عزیزم پدرشوهرم منم خشکه بدترازاینا بهم گفته اینا که چیزی نیست ولی اصلا جوابشو نمیدم چون اینجور آدما ...

منم جوابشو نمیدم عزیزم برعکس میخندم و لبخند میزنم و بعد پامیشم میرم تو اتاق اشکم درمیاد نمیتونم با کسی حرف بزنم چون حرف بزنم میفمن ضایع میشه کلا عصبی شدم و افسرده 

2706