2726
عنوان

چطوری پوست و مویی خوب داشته باشیم؟

281 بازدید | 43 پست

دوستان از روش ها و تجربات خانگیتون بیاین بگین چطوری پوست و موی خوبی داشته باشم من صورتم جوش های زیر پوستی داره و موهامم ویز و فر و خشکه ولی زود چرب میشه چتری که میزنم افتضاح میشه در کل خرابه .... پوستمم چرب و خشکه آرایش کم میکنم و اینکه پوستم حساسه بیاین تجربیاتتون رو بگین واقعن به راهنمایی نیاز دارم

برای جوش صورت ک محلول اریترومایسین ۴٪  بزن یک مدت خوب میشه جوشات برا ردشم سفیداب نقره با کرم قاطی کن بزن صاف و شفاف میشه برا موهم از حموم میای کرم مو بزن 

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ک از ماسک خیار خیلی استفاده میکنم خنک کننده و آبرسان هستش جوشامم کمرنگ کرده تابستونا مخصوصا زیاد استفادش میکنم و رو پوست من قشنگ جواب میده و حتی جای جوشامم کمرنگ مبکنه

الانم ماسک خیار و ابلیمو رو صورتمه

یا رب دعای خسته دلان مستجاب کن...
برا جوش های صورتت اول سفیداب اونم با انگشت بمال رو پوستت....سفیداب رو با گلاب هم حل کنی بزاری رو پوس ...

آرهه خوبه منم امتحانش کردم ولی جوشای زیر پوستی زیر چونم نمیرهه

عزیزم فقط ژنتیک وسلام.من خواهر شوهرم شاید عید به عید یه کرم پودر به صورتش بزنه یا نه شاید باورت نشه تو خونه شون حتی اینه هم ندارن ولی فقط کاش ببینی چه پوست و مویی داره ادم لذت میبره نگاش کنه دقیقا مثه اروپاییا.ولی منه بدبخت فقط دنبال ماسک و هزارتا کوفت و زهرمارم ولی گلاب به روت پوستم شبیه گوه😜

💞دخترم اوا...پسرم اروین💞
برای جوش صورت ک محلول اریترومایسین ۴٪  بزن یک مدت خوب میشه جوشات برا ردشم سفیداب نقره با کرم قا ...

واقعا خوب میشه جواب مبده؟ کرم مو از داروخونه بگیرم؟ بگم کرم مو؟

عزیزم فقط ژنتیک وسلام.من خواهر شوهرم شاید عید به عید یه کرم پودر به صورتش بزنه یا نه شاید باورت نشه ...

عاششششششق صداااااقتتم خواهر

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
برا جوش های صورتت اول سفیداب اونم با انگشت بمال رو پوستت....سفیداب رو با گلاب هم حل کنی بزاری رو پوس ...

من با, استفاده از, سفیداب جوش میزنم😭😭 میدونید علتشو؟ 

سه روز پیش سفیداب زدم ب صورتم فرداش جوش زدم

الان ماسک خیار رو صورتمه تا ببینم بهترش میکنه

یا رب دعای خسته دلان مستجاب کن...
عزیزم فقط ژنتیک وسلام.من خواهر شوهرم شاید عید به عید یه کرم پودر به صورتش بزنه یا نه شاید باورت نشه ...

میفهمم پوست منم بلانسبت انگار پوسته کورکودیله...

آرهه خوبه منم امتحانش کردم ولی جوشای زیر پوستی زیر چونم نمیرهه

برو پاک سازی پوست، خیلی جواب میده

آرایشگرا انجام میدن

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
2706