2726
عنوان

امروز طلا گرمی چنده

118 بازدید | 11 پست

ایا

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظرتون گرون نمیش؟ 

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
وای همین جور داره میاد پایین به نظرتان بفروشم ضرر میکنم اخه به پولش احتیاج دارم میخوام سود پول بگیرم ...

به نظرم الآن وقت فروشش نیست

من یک ماه پیش فروختم که 419 بود

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
من گرمی ۱۰۰ تومن بود خریدم طلا بیشتر از این بالا نمیره قیمتش پر شده دیگه رو ۴۳۰ بود نفروختم اشتباه ک ...

دقیقا بیشتر نمیشه چون همین قیمت هم خیلی ها دیگه نمیخرن الان با اجرت و مالیات و سود حساب کنی گرمی حداقل پونصد در میاد. یه تیکه ظریف و کوچولو هم بخوای بخری بالا ی یکی دومیلیون میشه، همین شده اونایی که باید بخرن رفتن سراغ نقره و بدل بقیه هم کلا بیخیال شدن

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
دقیقا بیشتر نمیشه چون همین قیمت هم خیلی ها دیگه نمیخرن الان با اجرت و مالیات و سود حساب کنی گرمی حدا ...

من اگه پارسال فروخته بودم تا الان ۱۵ میلیون بیشتر سود میگرفتم الان تازه سرمایه کمترم شد استفاده ای هم ندارم از طلا