2733
2734

فردا شب تولد شوهرمه..خیلی خودمونی و دوتایی میخایم برگزار کنیم ...مهمون هم نمیخایم دعوت کنیم...بعد اینکه نمی دونم چرا هیچ میلی ندارم ب اینکه عکسای تولد تودم یا همسرمو مثلا تو اینستاگرام یا پروفایل واتساپ و... بزارم...نه فقط عکسای تولد..مسافرت..رستوران رفتن..این ور و اون ور رفتن...سلفی گرفتن و...خواهرام هی میگن چرا عکس نمیزاری...خجالت میکشی ؟ ولی واقعا چیزی نیست ک من بخاطرش بخام خجالت بکشم..پیش خودم میگم زندگی من ب دیگران چ ربطی داره..ثبت این عکسها توی اینستاگرام شاید فقط واسه خودم جالب باشه نه واسه دیگران...واقعا هم خوشم نمیاد عکس بزارم از چیزی..حتی باشکوه ترین مراسمها هم اگه برم با شیک ترین لباسها..اصلا دلم راضی نمیشه عکس بزارم از چیزی...میگم آخه ب دیگران چ مربوطه من دارم چیکار میکنم‌...کی مثل منه حالا ؟؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تاحالا ازهیچ چیز توخونه ومسافرت و ..رستوران استوری نذاشتم.

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2728

وای تو از اوندسته ادمایی هستی که مثه خودمی اهل خودنمایی و ندید بدید بازی نیستی افرین کلی بهت

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
منم تاحالا ازهیچ چیز توخونه ومسافرت و ..رستوران استوری نذاشتم.

آخ گفتی 

این رستوران و خوراکی را استوری کردن اصلا نمی تونم درک کنم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2738

الان همه میگن منم مثل شمام . اونایی هم که تو همین سایت و پرو فایل تل و اینستا و....از همه چی عکس میذارن ، همشون منم 😥😥😥

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
الان همه میگن منم مثل شمام . اونایی هم که تو همین سایت و پرو فایل تل و اینستا و....از همه چی عکس میذ ...

سعی کن خودت را اصلاح کنی 😅😅😅😅😅

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706