1421
1363

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

چرا مسخره بازی

چی میشه مگه

چرا ما انقد حسودیم

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
1390
1376
1387

4 سال دیگه برو حالشو بپرس ببین بازم نظرش همینه؟؟ 😑😂😁

Oh Allah, I Ask You For A Good End               " اللّهُمًّ إنِّي أسْـاًلُکً حُسْـنً الخاتِمـهً"                  خدایا، من از تـو یک پایان خوب می خواهم 🤲📿💕

😅😅😅😅😅وااای من بعد یک سال عقد یه متن عاشقانه گذاشتم استوری تازه قبلش اینجا پرسیدم که کار خز هست یا نه 😅😅😅

وقتی که عاشق شی ...قلبت گرفتاره ...اما گرفتاریش جذابیت داره ...  

😂😂😂😂وای گناه داره ذوق داره بنده خدا

منم بعد عقد سریع عکس دست خودم و شوهرم گذاشتم پروفایل واتساپم

😂😂😂

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند

😂😂😂😂

یک لحظه پری شکلم یک لحظه پری خوانم             در آتش مشتاقی هم جمعم و هم شمعم          هم دودم و هم نورم هم جمع و پریشانم     چون شکر و چون شیرم با خود زنم و گیرم     طبعم چو جنون آرد زنجیر بجنبانم        نی خوبم و نی زشتم نی اینم و نی آنم    نی بنده نی آزادم نی موم نه پولادم     نی دل به کسی دادم نی دلبر ایشانمگر در شرم و خیرم از خود نه‌ام از غیرمآن سو که کشد آن کس ناچار چنان رانم
1424