2726

رو ذهن آدم به هر حال اثر بد ميذاره!😖بخصوص دختراي جوون تر ..يجوريه نميشه نخوند انگار آدم مجبور ميشه😂😂😂

اصلا اگه راست باشه تعريف كردنش ميگن بده😰

بابا دیگه اینقدر فیلم ترسناک دیدیم که این تعریف ها توش گمه 

من اتفاقا دوست دارم برم بخونم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

من اصلا این تاپیک ها رو نمیخونم واقعا تعجب میکنم چطورم میرن جزء پربازدیدا

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرت و پرته

معلوم نیست اونطرف نویسنده اش کیه. هویتش چیه؟

اصلا شاید یه پسر بچه باشه بخواد سر کار بذاره.

آدم باید خودش عاقل باشه توجه نکنه.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2728
من اصلا این تاپیک ها رو نمیخونم واقعا تعجب میکنم چطورم میرن جزء پربازدیدا

چون اکثر کاربر های اینجا بچه سال هستند این موضوعات براشون جذابه. کار و زندگی دیگه ای هم ندارند.

محیط اینجا خیلی بد شده. چند سال پیش بهتر بود. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
چون اکثر کاربر های اینجا بچه سال هستند این موضوعات براشون جذابه. کار و زندگی دیگه ای هم ندارند. محی ...

آره واقعا، من اون روز این جا یه چیز ترسناک اتفاقی خوندم دیشب احساس کردم یه صدایی میاد خوابم نبرد

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
فيلم ترسناك سالهاي ساله نديدم😅

من فیلم ترسناک اکسیژنمه باید هر هفته یه پایه پیدا کنم و حتما یه دونه ببینم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»