2726
عنوان

آشفته هستم

243 بازدید | 19 پست

دوستان چندروزه خیلی آشفته وپریشونم به دنبال حرفای خیلی بد همسرم ،همسرم هم چندروزه از خونه رفته نیومده،بشدت ازش عصبانی هستم توذهنم همش باهاش دعوا دارم ،اصلا آرامش ندارم ازش متنفر شدم ی راه بزارین جلو پام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوسه تا تاپیک قبلی روبخون حرفای شوهرم جلو خواهرش

خوندم عزیزم...خب مگه از اول نمیدونسته ک اینطوریه؟؟

بعدشم پزشک قانونی تایید کرده دیگه چی داره بگه؟

مشکلش چیه بگو میخاد زندگی کنه یا نه؟

خودت چی

[QUOTE=105312824]خوندم عزیزم...خب مگه از اول نمیدونسته ک اینطوریه؟؟ بعدشم پزشک قانونی تایید کرده دیگه چی داره بگه؟ ...[/QUOTEدقیقا میدونسته که چی به چیه الکی این حرفا رو زد خودم دلم نمیخواد دیگه باهاش زندگی کنم ولی اصلا شرایط جداشدن روندارم

[QUOTE=105312824]خوندم عزیزم...خب مگه از اول نمیدونسته ک اینطوریه؟؟ بعدشم پزشک قانونی تایید کرده دیگ ...

عزیزم ببین الان جداشی بهتر از ده سال یا پنج ساله دیگس...باهاش جدی صحبت کن ببین میخاد زندگی کنه یا نه..الان جدا شز بهتر از چند سال دیگس

من الان میفهمم چرا خیلی از مردم دختر دوس ندارن دختر فقط برای زجر کشیدنه

فقط ایکاش یه پدر خوب داشتم وقتی شوهرم پرتم کرد بیرون از خونه میرفتم و پشت سرم نگاه نمیکردم انقدر خورد نمیشدم واقعا کم آوردم 

2706