2733
2734
عنوان

بیمارستان شهدای یافت اباد و میرزاکوجک خان کیا زایمان داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4479 بازدید | 108 پست
هفته 31 و 3روز وای خیلی نگرانم اصلا نمیدونم کجارو انتخاب کنم اینا ب کنار اینکه چی سرم میاد میتونم ط ...

برو پیش دکترای همون بیمارستان معاینه لگن،بهت میگن لگنت خوبه یانه،من پیش 4تا دکتر رفتم گفتن لگنت عالیه برا طبیعی

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوبه برو همونجا،من خیلی خجالت میکشیدم که تو اتاق زایمان با خانومای دیگه باشم،ولی رفتم اینجا تو ...

برخورد دکتر و ماماها چطور بود؟برخوردشون خیلی مهمه به نظرم حتی بیشتر از تمیز بودنش

2731
هفته 31 و 3روز وای خیلی نگرانم اصلا نمیدونم کجارو انتخاب کنم اینا ب کنار اینکه چی سرم میاد میتونم ط ...

ای بابا خدا نکنه، همین طبیعی زایمان کردنم برمیگرده به فیزیک و خوش زایی، مادرم و دوتا خواهرام و من بشدت سخت زا هستیم، مادرم ۳۰ سال پیش منو سزارین کرد طفلک. انشالله خیره بد به دلت راه نده

برخورد دکتر و ماماها چطور بود؟برخوردشون خیلی مهمه به نظرم حتی بیشتر از تمیز بودنش

عالی بودن،البته خب منم زیاد کاری به کارشون نداشتم😂😂ولی نسبت به بیمارستان بهارلو که ابجیم زایمان کرد بنظرم شهدای یافت اباد خیلی بهتر بود

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2738
برو پیش دکترای همون بیمارستان معاینه لگن،بهت میگن لگنت خوبه یانه،من پیش 4تا دکتر رفتم گفتن لگنت عالی ...

اگه از دکترت راضی بودی میشه اسمشو بگی و اینکه تا کی میشه پرونده تشکیل داد

اها یعنی برم شهدای یافت اباد بگم لگنمو معاینه کنید.؟

اره ماه اخر برای تشکیل پرونده باید هر هفته بری برای معاینه.من هر هفته پیش یکی از دکترا رفتم همشونم معاینه کردن.....خودشون معاینه میکنن لازم نی بگی بهشون

بهارلو میگن اکثرن دانشجو هستن

خیلی شلوغه و خیلی بده،خواهر من داشت میمرد تو بهارلو......اینجا خیلی کم معاینه میکنن و خیلی خوش رفتارن.....

2706