2733
2734

بچه ها کیا تو این بیمارستانا زایمان داشتن و راضی هستین نیستین 

ضیاییان

شهدای یافت اباد

میرزاکوچک خان ک الان محب کوثر شده

زایمانتونم چی بوده

شهدای یافت اباد،طبیعی زایمان کردم،خیلی خوب بود،دکتراش خیلی خوش اخلاق بودن،اتاق زایمانش خصوصی بود،خیلی تمیز بود خیییییلییییییی،دو سال پیشم کل هزینه م شد 15تومن

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهر شوهرم ضیاییان طبیعی زایمان کرد قبل زایمانش از این بیمارستان طرفداری میکرد ولی بعد زایمانش گفت اشتباه کردم اینجا زایمان کردم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
15میلیون؟

نه بابا😂😂😂😂

15هزار تومن

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2738

عزیزم اگر میخوای طبیعی زایمان کنی با توپ زایمان از هفته ۳۶ ورزش کن خیلی خوبه و به روند زایمانت خیلی کمک می‌کنه اگر در این مورد سوالی داشتی ازم بپرس

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

من میرزا کوچک خان سقط داشتم یه شب بستری بودم باید وی آی پی بگیری اتاقاش خیلی شلوغن سه چهار تختن ولی برخورد پرسنل خوب بود رسیدگیشونم خوب بود واسه هر مریض یه مامای جدا داشت هرکاری داشتی به اون ماما میگفتی هزینشم خیلی کم شد۴ سال پیش بود فقط هزینه ی ساکو گرفتن ۲۵ تومن شد

هفته چند هستی؟ استرس نداشته باش، قرار نیست سخت بگذره

هفته 31 و 3روز

وای خیلی نگرانم اصلا نمیدونم کجارو انتخاب کنم اینا ب کنار اینکه چی سرم میاد میتونم طبیعی 

یه موقع نمیرم😲😭😰

😂😂اها منم احتمال زیاد همون یافت اباد برم واسم دعا کن فعلا گیج موندم کجا برم 

خیلی خوبه برو همونجا،من خیلی خجالت میکشیدم که تو اتاق زایمان با خانومای دیگه باشم،ولی رفتم اینجا تو ی اتاق 40متری تنها بودم

2706