2733
2734
عنوان

شبا خونمون صدا میاد خیلی ترسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2238 بازدید | 210 پست
اینو طلسم واسه خاله من نوشته بودن تا ۵۰ سال نتونه ازدواج کنه لاطلش کردیم

خانومه گفت هفت رنگ نخ بیار هم انداره هم .هفت تا گره بزن .تو دستت محکم نگه دار.همشونو که کردم نشستم پیشش بقران شدا میومد کنارمون انگار جوجه ها جیک جیک میکردن گفت اگه گره ها باز بشن بختت باز میشه اگه نه که تا اخر عمرت اینجایی.باور میکنی یه وردی خوند صدا بیشتر شد بعدش زنه دستاش کج شده بود گفت دستتو باز کن باور نمیشد همه گره نخ تو دستم باز شده بود

خدایا شکرت🖤
چیکارا باهات میکردن  منم اذیت میکردن  دستو پامو حنا میزدن موهامو میکشیدن پشتی های خونم ...

عزیزززززممم چ دلی داشتی من دارم میخونم نزدیکه سکته کنم

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واییی واقعا وحشتناکه منم دیدم بکی دوبار ولی کمتر از یه ثانیه.یبار پشت پنجره اتاقی ک نورگیر داشت دیدم ...

منم هرچی دیدم وحشتناک بود دقیقا یه کارایی میکرد فکر میکردم شوهرم اومده بعدش میدیدم کسی نیست

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

بچه ها  ناهار نداریم شوهرمم یه نیم  یه ساعت دیگه میاد ازین تاپیکم ب هیچ عنوان نمیتونم بگذرم

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2731

من بعد از این که این جن رو دیدم بعدش دوباره یدونه دیگ تو شهرستان دیدم دیگ از اون به بعد از رعد و برق و گربهههه بهشدت میترسم دقیقا بعد از جن اولی از رعدو برق ترسیدم بعد دومی از گربه نمیدونم چرا 

اره شاید چون ازدواجمم جور نمیشه ممکنه این اتفاقا هم افتاده من اصلا خرافاتی نبودما ولی چیزایی که تجرب ...

بخدا اینا خرافات نیست همش واقعیه

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
حتما کسی داره اذیتتون میکنه... شبا میاد تو خونتون تا بترسونه.... یا ضبط گذاشته جایی از خونه..... شایدم کار برادرت باشه.... ضبط گذاشته واسه به ترس انداختن.... چون روح و جن اینجوری نمیان تو خونه اینقدر واضح صدا درست کنن
2738
بچه ها  ناهار نداریم شوهرمم یه نیم  یه ساعت دیگه میاد ازین تاپیکم ب هیچ عنوان نمیتونم بگذر ...

عه جالب شوهر منم نیم ساعت دیگه میاد.بیخیال بابا ی تخم مرغی سیب زمینی چیزی بخورین

این نیز بگذرد .. 
بخدا اینا خرافات نیست همش واقعیه

اخه من شنیدم بری پیش دعا نویس پول بدی اون دعا بنویسه کفر هست یعنی خودمون نمیتونیم دعا کنیم مگه ما بنده خدا نیستیم که بدیم یکی دیگه اینکارو بکنه

تازه دشویی رفتن و نگفتم ک تو حیاطه یجوری با ابهت میرم و میام انگار شجاع ترین ادم روی زمینم ولی خیلی ...

ماهم دستشویی مون تو حیاطه چشام 180 درجه از زیرزمین تا پشت بوم میچرخه همشم حس میکنم جنا پشت سرم دارن میان 

خانومه گفت هفت رنگ نخ بیار هم انداره هم .هفت تا گره بزن .تو دستت محکم نگه دار.همشونو که کردم نشستم پ ...

اوهوم اینی که طلسم خاله من باطل کرد سید بود به خالم حتی گفتش که بچه دار نمیشی همین چن وقت پیش باردار شد بچش افتاد

منم بختک دیدم مثلا روم نشسته بود کلا سیاه بود ولی شوهرم صورتشو دیده...خلاصه ک واقعا ترسناکه

میگن تو اون لحظه باید سعی ونی بدنتو تکون بدی مثلا انگشتای پاتو حرکت بدی تا خودت از خواب بیدار شی من اونشب انقد داغون شدم بدترین کابوسم بود وقتی بیدارشد نا نداشتم رمق نداشتم راه برم هر لحظه نزدیک بود بیفتم زمین بعدشم میترسیدم بخابم بلند شدم یه لیوان اب خوردم قرانو چاقو گزاشتم بالاسرمو خابیدم

ماهم دستشویی مون تو حیاطه چشام 180 درجه از زیرزمین تا پشت بوم میچرخه همشم حس میکنم جنا پشت سرم دارن ...

من بااینکه دیشب عین همین تاپیک و خوندم امروز رفتم حموم تنهای تنهام بودم   خیلی میترسما ولی غرورم اجازه نمیده بروم بیارم خخخخخخ

این نیز بگذرد .. 
عه جالب شوهر منم نیم ساعت دیگه میاد.بیخیال بابا ی تخم مرغی سیب زمینی چیزی بخورین

تو همین فکرم خخخخ

2706